Mind Psychology Centrum Diagnozy Psychologicznej i Psychoterapii

Nasza poradnia to ośrodek specjalizujący się w świadczeniu usług psychologicznych, psychoterapeutycznych i dietetycznych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych psychologów z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy efektywne psychoterapie w Warszawie, posługując się indywidualnie dobranymi metodami w zależności od potrzeb indywidualnych pacjentów.

Zapraszamy na terapię osoby dorosłe. Prowadzimy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną jak i również diagnozy. Wspólnie postaramy się się znaleźć i zrozumieć źródło waszego problemu. Stworzyliśmy miejsce w którym zadbamy o atmosferę bezpieczeństwa, akceptacji i szacunku. Zapisz się na konsultację czy terapię indywidualną lub dla par. Nasze usługi są stacjonarnie na Ursynowie.

Zakres porad: psychoterapia, psychologia kliniczna, terapia krótkoterminowa, terapia behawioralna, psychosomatyka, psychoterapia traumy, psychologia kryzysu, psychoterapia par.

Zajmujemy się kryzysem życiowym, kryzysem emocjonalnym, kryzysem w związku, kryzysem, niskim poczuciem wartości, fobią społeczną, zaburzeniami nastroju , zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, borderline, nerwicą natręctw, nerwicą lekową, nerwicą schizofrenią, zaburzeniami w koncentracji, zespołem stresu pourazowego, zaburzeniami seksualnymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami w relacjach międzyludzkich, zaburzeniami snu, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, zaburzeniami psychicznymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, depresją, stresem, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami emocjonalnymi, chorobą afektywną dwubiegunową.

Nasz gabinet mieści się na:
02-791 Warszawa, ul. Stryjeńskich 17, lokal 200