ODNowa Sp. z o.o.

ODNowa jeden kontakt wiele możliwości.

We współpracy z KKLW Wierzbicki i Wspólnicy, która posiada obecnie 3 piony biznesowe Prawo / Finanse i Transakcje / Podatki, Księgowość i HR dokładamy wszelkich starań aby prowadzone przez nas szkolenia były realizowane fachowo i rzetelnie.

Wspólnicy KKLW zdobyli swoje doświadczenie praktykując przez wiele lat w międzynarodowych kancelariach prawnych czy firmach doradczych tzw. Big4. Opierając się na zdobytym tam doświadczeniu postanowili stworzyć polską grupę doradczą doskonale rozumiejącą potrzeby i możliwości lokalnego rynku, ale oferującą międzynarodowy standard usług.

KKLW to przede wszystkim multidyscyplinarny, doskonale rozumiejący się duży zespół ekspertów, który wielokrotnie potwierdzał swoją wartość doradzając w skomplikowanych i precedensowych sprawach, gdzie wykonywane usługi musiały spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów krajowych i zagranicznych.

Wspierając naszych Klientów staramy się jak najlepiej poznać i zrozumieć ich cele biznesowe oraz odpowiadać na ich potrzeby w sposób jak najbardziej skuteczny i prosty. Słuchamy, analizujemy i doradzamy najbardziej efektywne rozwiązania. Mając w zespole ekspertów z zakresu prawa, finansów, podatków i księgowości rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów znacznie lepiej niż większość firm doradczych na rynku.