OSK MOTORISTA Helena Budnicka

Jako szkoła jazdy OSK MOTORISTA ogromną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa, użytkowania pojazdów dwu i czterokołowych. Uczestniczymy w wielu inicjatywach wspierających bezpieczeństwo w ruchu drogowym, takich jak: Honda Fun & Safety, unikalny projekt podnoszenia umiejętności - Gymkhana, pikniki szkolne, gdzie udostępniamy do nauki symulator jazdy i inne.

Wspieramy merytorycznie i dedykowanymi działaniami fundacje edukujące młodzież i dorosłych, propagujące bezpieczeństwo i pogłębianie umiejętności jak Bezpieczny Gimnazjalista czy projekt Bezpieczna Droga do Szkoły.
Aktywnie uczestniczymy w projektach edukacyjnych w szkołach i przedszkolach.

Sami jesteśmy pasjonatami motocyklowymi - to jest nasz sposób na życie, a nie tylko praca…. Nasi instruktorzy są doświadczonymi nauczycielami, a cechuje ich spokój i cierpliwość.

Dbamy o naszych kursantów
● dbamy o bezpieczeństwo kierowcy
● dbamy właściwe przygotowanie pojazdu
● kładziemy nacisk od pierwszych zajęć na wyrabianie właściwych odruchów
● uczymy przewidywania niebezpieczeństw, by jechać bezpieczniej

Specjalnie dla Ciebie mamy:

● motocykle egzaminacyjne: Yamaha MT07 x2, Suzuki Gladius x2, Romet 50x2, Honda CBF 125 oraz motocykl dodatkowy Yamaha YBR250 i Honda CBF500.
● kaski SHOEI QUEST
● Duuuży, przestronny i oświetlony plac manewrowy przygotowany do ćwiczenia wszelkich manewrów nawet przy większych prędkościach włączając przeciwskręt.

DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY:
- zajęcia stacjonarne.
- szkolenia motocyklowe - wyjazdowe np. na Torze Bydgoszcz, Torze Toruń, Torze Radom i Lublin gdzie doskonalimy technikę jazdy i podnosimy nasze umiejętności jazdy na motocyklu.
- Motowycieczki gdzie, oprócz mile spędzonego czasu w świetnym towarzystwie, poprawisz umiejętności jazdy turystycznej oraz poznasz zasady jazdy w grupie. Na motowycieczkach zawsze jest instruktor, który odpowie na wszystkie pytania oraz czujnym okiem wyłapie ewentualne błędy czy pola do poprawy posiadanych umiejętności.