TPSI - Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Sandler Training

Nasz zespół zajmuje się zmianą postaw sprzedawców. Sami jesteśmy również sprzedawcami - usprawnianie biznesu nas po prostu kręci :) Jesteśmy w branży szkoleniowej obecni już ponad 15 lat, a każdy z nas ma na koncie ponad 500 przepracowanych dni szkoleniowych.

Zbieraliśmy doświadczenie biznesowe pracując w branży bankowej, ubezpieczeniowej, lotniczej i medycznej na różnych stanowiskach związanych z realizowaniem i zarządzaniem sprzedażą.

Dzięki temu pracujemy na bazie konkretnych sytuacji zarówno sprzedażowych (prospekting, realcje w sprzedaży, proces kwalifikacji, zamykanie sprzedaży), negocjacyjnych jak i liderskich (zarządzanie zespołem, delegowanie, 4 funkcje zarządzania, coaching, superwizowanie i monitoring, zarządzanie zmianą)

Każdy z nas jest też twórcą gier symulacyjnych, które z powodzeniem demonstrują uczestnikom tricki i zmylenia klientów, jak i pozwalają się zmierzyć z presją konkretnych sytuacji. Korzystamy też z różnych formatów uczenia, od jednoosobowcyh sesji coachingowych do prowadzenia konferencji strategicznych dla klientów korporacyjnych.

Jesteśmy zapraszani jako prelegenci i wykładowcy na zajęcia ze sprzedaży na MBA oraz na podyplomowe studiach z zarządzania sprzedażą.