CUD GROCHÓW Studio Rozwoju i Edukacji

Fundacja Kierunek Rozwój prowadzi ośrodek psychologiczno-rozwojowy CUD GROCHÓW. To wyjątkowe miejsce na Pradze Płd w Warszawie zajmujące się holistycznym wsparciem w rozwoju człowieka w obszarach Ciała, Umysłu i Duszy.
Wspieramy Twój rozwój zarówno poprzez szereg konsultacji indywidualnych ze specjalistami, poprzez zajęcia pracy z ciałem, jak i liczne eventy i warsztaty rozwojowe.
CIAŁO: Praca z ciałem to m.in. joga, pilates, zajęcia z medytacji czy masaż. To obszar który pozwoli Ci poznać swoje ciało, jego ograniczenia i potrzeby, oswoić i nauczyć się z nim żyć w przyjaźni.
UMYSŁ: Nasi specjaliści z różnych dziedzin z chęcią wesprą Cię w rozwoju osobistym, pokonywaniu trudności życiowych i dbaniu o swoje potrzeby. W naszym ośrodku przyjmują m.in. psycholog, psychoterapeuta, coach, terapeuta uzależnień, mediator rodzinny, prawnik i inni.
DUSZA: To przestrzeń dla Ciebie i twojego rozwoju emocjonalnego i duchowego. Organizujemy liczne warsztaty psychoedukacyjne, zajęcia związane z medytacją czy mindfulness, prowadzimy grupy wsparcia itp.

Przyjdź do nas i odkryj swój własny, piękny CUD!