Peace & Law

Cześć! Nazywam się Ela Szymanek. Jestem prawniczką, podróżniczką, blogerką, założycielką firmy Peace & Law.

Uważam, ze prawniczej branży potrzebny jest powiew świeżości, mniej nadęcia i posługiwania się niezrozumiałymi terminami a większe skupienie na Kliencie, wsłuchiwanie się w jego potrzeby i pro-biznesowe podejście.
Mając takie wartości przed oczami stworzyłam Peace & Law i w takim duchu chcę ją rozwijać. Duży nacisk kładę na dobrą i wyluzowaną atmosferę pracy, inaczej nie potrafię. Rozumiem potrzeby przedsiębiorców, bo sama prowadzę biznes. Rozumiem nowe technologie i narzędzia internetowe, bo kilka lat spędziłam w agencji interaktywnej. Rozumiem artystów, bo sama mam artystyczną duszę.

W Peace & Law sąd to ostateczność, dążymy przede wszystkim do ugody, która zaoszczędza czasu, stresu i pieniędzy związanymi z nieskończenie długimi postępowaniami sądowymi. Tego nauczyła mnie głównie praktyka w londyńskiej kancelarii.

Jako prawniczka najbardziej lubię tworzyć umowy, zabezpieczać interesy na odpowiednim etapie, żeby nie musieć potem gasić pożarów. Szczerzę lubię ludzi, dlatego kontakt z Klientem to moja ulubiona część pracy. Uwielbiam też edukować ludzi z prawa, bo niestety poziom wiedzy prawnej społeczeństwa jest zdecydowanie niewystarczający, nad czym mocno ubolewam.

Obsługuję głównie twórców, bo uwielbiam przebywać z kreatywnymi ludźmi i ich niesamowitą energią. Nazwa mojej firmy całkowicie oddaje to, kim jestem i w co wierzę.

Poznajmy się i stwórzmy razem coś fajnego,
Peace & Law!