PerfectCircle Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem doświadczonych przedsiębiorców, coachów, trenerów i praktyków biznesu, mających doświadczenie w rozwijaniu ludzi, zespołów, zwiększaniu zaangażowania oraz budowaniu turkusowych oraz samozarządzających się zespołów.

Nasze główne obszary działań i usługi to:

1️⃣ Executive Coaching, Mentoring, Business Coaching oraz Leadership Development Program: takimi narzędziami pomagamy liderom tworzyć kolejnych liderów oraz rozwijać całe organizacje. Jeśli brakuje Ci sprzedaży, masz niewystarczające zyski, zespół nie działa tak jakbyś sobie tego życzył, skontaktuj się z nami: 694 003 846, a znajdziemy rozwiązanie na te wyzwania!

Jedno z naszych narzędzi The Leader's Growth Pad™, pomaga liderom organizacji i CEO spojrzeć na 8 kluczowych obszarów rozwoju lidera oraz całej organizacji. Dzięki zastosowaniu The Leader's Growth Pad™ u siebie i w swojej organizacji rozwiniesz kompetencje liderskie. Setki liderów, którzy już zastosowali to narzędzie i przeszli proces analizy i rozwoju siebie oraz organizacji, osiągają spektakularne rezultaty oraz rozwijają siebie, biznes oraz całą firmę.

Oceń kondycję swojego biznesu na: www.ocen-swoj-biznes.pl

2️⃣ Create Your Strategy™ - tym sprawdzonym na tysiącach przedsiębiorców narzędziem strategicznym dopracuj strategię biznesową swojej organizacji. Stwórz lub dopracuj strategię organizacji, która zapewni Tobie i Twojej firmie długofalową przewagę konkurencyjną. Wejdź na: www.ocen-swoja-strategie.pl i sprawdź aktualność Twojej strategii oraz proces planowania strategicznego w firmie.

3️⃣ Wdrażamy Dynamiczne Samozarządzanie™ i tworzymy Turkusowe Organizacje - zacznij zwinnie i nie hierarchicznie zarządzać swoją organizacją, wdróż samozarządzanie, szybciej przechodź przez zmiany, zapewnij lepszą atmosferę w firmie oraz zapewnij długofalowy rozwój ludziom i organizacji.

4️⃣ Zmień i unowocześnij swoją kulturę organizacyjną dzięki sprawdzonemu procesowi Od Hierarchii Do Turkusu™: rozwijaj zaangażowanie w zespole, uelastyczniaj kulturę organizacyjną, wprowadzaj samozarządzanie w całej organizacji. Badamy kulturę organizacyjną, m.in. dzięki takim narzędziom jak Q26 - www.q26.pl a następnie projektujemy z klientami nowoczesne kultury organizacyjne i pomagamy je płynnie wdrożyć oraz zmieniać strukturę organizacyjną.

5️⃣ Jako Akademia ecoCoach prowadzimy pierwszą w Polsce Szkołę Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu. Nasz program Business Coaching OPEN, to najlepszy sposób na wejście skuteczne w zawód coacha biznesowego, executive coacha i mentora. Program z radością i dużym rozwojem przeszło już ponad 60 osób, od doświadczonych coachów i mentorów pracujących wiele lat na rynku, po ludzi wchodzących dopiero w zawód coacha, po menedżerów, liderów, przedsiębiorców, prezesów zarządów oraz influenserów. Wejdź na: www.akademiaecocoach.pl i dołącz do najbliższej edycji programu

6️⃣ Organizujemy szkolenia i warsztaty w obszarach: turkusowe organizacje, samo-zarządzanie, agile, zwinne zarządzanie projektami, sprzedaż, Social Selling, przemówienie publiczne, coaching w organizacji, akademia lidera oraz akademia sprzedaży.

Wejdź na: www.ecocoach.pl i www.akademiaecocoach.pl oraz dowiedź się więcej lub zapytaj nas przez: [email protected] lub dzwoniąc na: 694 003 846.

Od marca 2022 współorganizujemy również wspólne wydarzenia z Polskim Instytutem NLP. Tym samym organizujemy certyfikowane szkolenia: Praktyk NLP, Mistrz NLP oraz warsztaty rozwojowe "NLP w Pigułce". Więcej na www.econlp.pl