To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet warsztatowy
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na warsztaty rodzinne ''Nasz plakat domowy'', które odbędą się 29.02.20 r. o godz. 11:00 w czytelni Instytutu Dizajnu. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Bogucka / Nioska.
Warsztaty będą polegały na projektowaniu plakatów indywidualnych - z własnymi hasłami - na użytek domowników.Uczestnicy zajęć przy pomocy prostych, wyrazistych form, chwytliwych haseł, czy pojedynczych słów, zaprojektują plakaty, które ozdobią wnętrza.


Warsztaty skierowane są do domowników - rodzin z dziećmi.Plakaty będą efektem grupowej, rodzinnej współpracy ikompromisów, w końcu każdego może relaksować zupełnie coinnego.
---

Prowadzący: Katarzyna Bogucka

Ilość osób: 10 (opiekun + dziecko powyżej 5 roku życia)

Koszt: 5 PLN / para. Bilet warsztatowy do kupienia bezpośrednio przed zajęciami za odliczoną 

Zapisy: 21.02.20 r. o godz. 12:00


---

Katarzyna BoguckaUrodzona w 1985 roku. W 2009 roku obroniła dyplom malarstwana Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wToruniu. Głównie ilustratorka książek dla dzieci. W 2013 otrzymała nagrodę NAMI Island International Concours for picture book illustrations in Seoul i wzięła udział w wystawie Bologna Illustration Exhibition. W 2015 roku otrzymała wyróżnienie w Bolonii za "Wytwórnik Kulinarny" stworzony razem z Szymonem Tomiło, wydany przez Wytwórnię. Tworzy także ilustracje dla magazynów, marek odzieżowych i komercyjnych klientów.

www.nioska.com

www.bogucka.com

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia 25-009