To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet jest cegiełką na Fundację na Rzecz Rozwoju Talentów, Cegiełka na Fundację na Rzecz Rozwoju Talentów

Bilet jest cegiełką na Fundację na Rzecz Rozwoju Talentów,

już niedostępne 120,00 zł -

Dużo networkingu i … jeszcze więcej networkingu 😊

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu niezwykłym, nie tylko ze względu na jego charakter i miejsce odbywania się, ale przede wszystkim zaproszonych gości.

15 lutego w pięknej gdańskiej scenerii, na najwyższym, bo 12 piętrze Centrum Biznesowego Olivia Business Center z widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej, spotkają się osobistości ze świata biznesu, aby podzielić się z nami swoją wiedzą biznesową oraz networkingową!

GŁÓWNE POSTACIE WYDARZENIA:

✔ Ireneusz Osiński - trener, mówca, mentor biznesowy networker, który również wcieli się w rolę prowadzącego spotkanie;

✔ Bernard Fruga - konsultant biznesowy, trener

✔ Artur Sójka - trener, networker, mówca, założyciel organizacji rekomendacyjnej Biznes Klub Polska

Ważnym i dopełniającym całe spotkanie punktem będzie promocja książki "Eventworking" autorstwa Bernarda Frugi oraz Artura Sojki.

A to oznacza doskonałą okazję, aby na żywo posłuchać rozmowy z jej autorami. Zdobyć osobistą dedykację w posiadanej książce. A dla tych, którzy wspomnianej pozycji jeszcze nie posiadają w swoich zbiorach, a chcieliby zostać jej szczęśliwymi posiadaczami, będzie można również ją nabyć 😊.

Całe spotkanie upłynie nam pod hasłem: "Z miłości do rekomendacji". Które - jak twierdzi Artur Sójka - powinny być nieodłączną częścią networkingu.

A networkingu na pewno na nim nie zabraknie, bo oprócz klasycznej sesji networkingowej i czasu na poznanie się, w programie organizatorzy przewidzieli również krótki warsztat - a więc możliwość zdobycia wiedzy i praktyki networkingowej pod okiem samych mistrzów nawiązywania relacji😉.

Jeśli więc również dla Ciebie networking jest ważnym i przydatnym narzędziem w biznesie. Chciałbyś poznać jego praktyków (a nawet z nimi osobiście porozmawiać 😀) i/lub nabyć wartościową lekturę biznesową, dołącz do wydarzenia.

15 lutego, godz. 18.00 - 21.30, Gdańsk, Olivia Tower, sala Olivia Sky Club.

Zapraszamy!

A jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji o wydarzeniu skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod nr tel. 536 401 493 lub wyślij wiadomość na adres e-mail [email protected]

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Gdańsk