Stolica Przygody - Łyżwy

14 Stycznia 2024, 11:30-14:30 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoś się!

dostępnych: 2

już niedostępne -

Zapraszamy młodych mieszkańców i mieszkanki Warszawy w wieku od 18 do 26 lat do udziału w spotkaniu na Torze Łyżwiarskim Stegny. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać nowych ludzi i odwiedzić ciekawe miejsce na mapie Warszawy. Udział w tym projekcie jest całkowicie darmowy!

Spotykamy się 14 stycznia 2024 o godz.11:30 na Torze Łyżwiarskim Stegny (ul. Inspektowa 1, 02-711 Warszawa). Spotkanie zaczniemy od wspólnej rozgrzewki i wzajemnego poznania się w grupie. Następnie podzieleni na dwie grupy spędzimy 2 godziny na zajęciach z instruktorami. Grupa początkująca przeznaczona jest dla osób zaczynających swoją przygodę z łyżwiarstwem, natomiast grupa zaawansowana dla osób mających już za sobą pierwsze kroki. Spotkanie zakończymy wspólnym podsumowaniem ok godz. 14:30. 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz do 12 stycznia do godz. 23.59. [Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.] Potwierdzenie przyjęcia uczestnika zostanie wysłane mailem oraz sms do dnia 13.01. 

Zapewniamy wypożyczenie łyżew, wejście na lodowisko oraz przekąskę. Uczestnicy zobowiązują się do posiadanie obowiązującego ubezpieczenia NNW na czas trwania spotkania.

*"Stolica Przygody - Łyżwy" to kolejne spotkanie w ramach programu Stolica Przygody. Projekt zakłada comiesięczne spotkania młodych dorosłych (osób w wieku 18-26 lat). Tematem przewodnim każdego spotkania będzie aktywność sportowa, którą można uprawiać w Warszawie. Po niej odbędzie się warsztat/dyskusja/ forma podsumowania, na której zdobyte umiejętności i doświadczenie uczestnicy przeniosą do realnego życia i prawdziwych sytuacji, a to wszystko w nurcie outdoor education.

Projekt realizowany jest przez wolontariuszki Fundacji Pracownia Nauki i Przygody. Więcej informacji o organizacji znajduję się na stronie internetowej: https://naukaprzygoda.edu.pl/. Projekt Stolica Przygody finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Solidarności Europejski Korpus Solidarności.


Polityka przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-esc/index/pri

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu spotkania.

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia 02-711 Warszawa