Aplikacja do rozliczeń projektów - bezpłatne szkolenie dla ngo

22 Sierpnia 2020, 13:15-14:15 (Sobota)

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin, Radzymin Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -

Zapraszamy organizacje pozarządowe, kluby sportowe, koła gospodyń wiejskich i osp, na szkolenie podczas którego zaprezentujemy aplikację webową, która ułatwia rozliczanie projektów i prowadzenie budżetu organizacji.

Aplikacja pomaga rozliczyć projekt, na bieżąco monitorować stan budżetu, skraca drogę do przygotowania rozliczeń końcowych, pomaga prowadzić bieżące rozliczenia organizacji. Dzięki aplikacji ograniczysz liczbę błędów (aplikacja sprawdza czy się nie pomyliłaś/pomyliłeś), będziesz pamiętała/pamiętał o ważnych terminach związanych z rozliczeń projektu, mniej czasu poświęcisz na rozliczenia oraz zyskasz spokój, że są one dobrze przygotowane. Program pomaga podzielić pracę w zespole (dzięki ustawieniu różnych uprawień użytkownikom).

Aplikacja NIE jest systemem księgowym i nie zwalania z obowiązku prowadzenia księgowości, jest jednak narzędziem umożliwiającym zarówno monitorowanie bieżącego stanu budżetu projektu jak i przygotowaniu finansowego zestawienia na koniec - zmniejsza prawdopodobieństwo popełnienia błędów, pomaga zaoszczędzić czas i energię.

Podczas szkolenia, uczestnicy poznają m.in. zagadnienia z zakresu usprawniania finansów organizacji przy pomocy aplikacji. Chętne organizację będą mogły podjąć współpracę i uzyskać dostęp do aplikacji.

Aplikacja jest narzędziem non- profit skierowanym do organizacji pozarządowych. Dla małych organizacji jest dostępny bezpłatnie, dla większych za opłatą zależną od wielkości budżetu.

Przed prezentacją odbędzie się szkolenie pn: "NGO JAKO LIDER SPOŁECZNY. Sztuka wystąpień publicznych i budowania relacji" zapisy na bezpłatne szkolenie: https://app.evenea.pl/event/502423-5/

Już dziś zapraszamy:)Zobacz również:

szkolenia Aplikacje Mobilne Księgowość NGO wydarzenia Radzymin