Bajkowa scena: Zimowa kraina czarów

30 Lipca 2020, 18:00 (czwartek)

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Krosno Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  RCKP Krosno: Bajkowa scena, spektakl Zimowa kraina czarów, 30 lipca 2020, godzina 18.00

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

SPEKTAKL "ZIMOWA KRAINA CZARÓW", TEATR W RUCHU
w ramach cyklu: Bajkowa scena

[wydarzenie w plenerze]

Spektakl "Zimowa kraina czarów", Teatr w Ruchu

Mieszkańcy lodowej krainy: Pingwin Tup Tup, Łoś Anatol i śnieżynka Marcelinka trafiają na folder zapraszający do Ciepłych Krajów, gdzie znajduje się... Magiczny Pył! Pył ten według legendy spełnia marzenia. Nasi bohaterowie decydują się na długą i niebezpieczną wyprawę, aby ziściły się ich pragnienia. Po drodze jednak okazuje się, że nie zawsze to, czego chcemy jest dokładnie tym, czego potrzebujemy. Napotkana w Ciepłych Krajach Pszczoła Wesoła uświadamia ich, że musimy zadbać o przyrodę, bo to ona nas wszystkich łączy. Łoś zakochuje się w Pszczole, a Pingwin zostaje sam. Ale może nie całkiem...?

EDUKACJA: Interaktywny spektakl dla dzieci w wieku 4-12 lat - dzieci biorą czynny udział w wydarzeniach rozgrywających się na scenie. Niesie ze sobą treść edukacyjną w zakresie ekologii. Uczy o konieczności zatroszczenia się o naturę jako wspólne dobro wszystkich stworzeń. Pokazuje także, że tym, co pomaga spełniać marzenia jest nasza własna siła, dobroć i wiara w siebie.

Czas trwania: 60 minut


Teatr w Ruchu to zespół zawodowych aktorów, których połączyła pasja i kierunkowe wykształcenie, zdobywane w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Scenariusze, na których oparte są spektakle to autorskie teksty w oryginalny sposób poruszające tematy ważne z punktu widzenia edukacji. Domeną pracujących w teatrze jest hasło NA SCENIE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, w końcu w świecie stworzonym z wyobraźni nic nie powinno być nierealne.

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (scena od strony ul. Czuchry), Krosno, województwo podkarpackie
Szczegóły: www.rckp.krosno.pl
Dodatkowe informacje: wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS

Zobacz również:

kultura i sztuka Teatr wydarzenia Krosno