Koncert - Danuta Błażejczyk i Monika Urlik

20 Lutego 2022, 18:00 (Niedziela)

Bielański Ośrodek Kultury, Bielany Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Koncert Błażejczyk i Urlik - Bilety dla ZASZCZEPIONYCH
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Koncert Błażejczyk i Urlik - Bilety dla NIEZASZCZEPIONYCH
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na wyjątkowy koncert pt. "Każdemu wolno kochać". Artyści zagrają miłosne hity wszech czasów, tj. "All we need is love", "I love you baby", tytułowe "Każdemu wolno kochać", a także "Mocniej zabiło mi serce", "Gram o wszystko", "Ja Ciebie kocham", "Kocham Cię kochanie moje", "Zawsze tam gdzie Ty", "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Kryzysowa narzeczona" i wiele innych znanych piosenek do wspólnego śpiewania i sentymentalnych wspomnień. Wierzymy, że koncert przyniesie ogromną energię i wiele wzruszeń.

Wykonawcami będą:

  • Danuta Błażejczyk - piosenkarka, autorka tekstów,
  • Monika Urlik - młoda wokalistka, która ma już na swoim koncie spory dorobek artystyczny
  • Yugine.

Prowadząca - Danuta Błażejczyk - laureatka wielu festiwali krajowych i zagranicznych. Śpiewa muzykę rozrywkową i jazzową. Nagrała wiele płyt z muzyką polską i standardami światowymi. Z wielkim powodzeniem występowała także na scenie teatralnej w przedstawieniach "Złe zachowanie", "Fame", "Nunsense", "Moniuszkowo" i " Tajemnica Tomka Sawyera", a także w serialu "Lokatorzy".

Jest założycielką i prezesem Fundacji apetyt na Kulturę. Fundacja ta opiekuje się uzdolnioną artystycznie młodzieżą oraz realizuje wyjątkowe i ambitne wydarzenia artystyczne.

W 2011r. z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Danuta Błażejczyk otrzymała Srebrny Medal Gloria Artis-Zasłużonym dla Kultury Narodowej. Fundacja FAnK jest pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskiego festiwalu Danuta Rinn Festiwal, poświęconego promocji osobowości i twórczości Danuty Rinn - w 2021 roku odbyła się 6 edycja tego festiwalu.

Przez wiele lat istnienia na estradzie zyskała sobie miano artystki lubianej, cenionej zarówno przez odbiorców jak i krytyków muzycznych, szczególnie za niebanalny repertuar, wspaniałe warunki wokalne, specyficzna barwę głosu i niebywałą muzykalność.

Monika Urlik - Wokalistka, skrzypaczka, dyrygent chóralny, kompozytorka, autorka tekstów. W 2006 zdobyła główna nagrodę w międzynarodowym festiwalu Pepsi Vena Festiwal za swój utwór Time after time . W 2006 zdobyła także nagrodę prezydenta miasta Sopot na festiwalu Top Trendy także za utwór "Time after time". W 2011r. wzięła udział w przesłuchaniach do programu rozrywkowego TVP2 The Voice of Poland. Trafiła do drużyny, której trenerem był Adam "Nergal" Darski. Dotarła do półfinału. W 2012 wystąpiła z zespołem Afromental w programie TVP2 Bitwa na głosy. 9 maja 2014 wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany "Nie wie nikt". W pracy nad albumem wspomagali ją m.in. Aleksander Milwiw-Baron oraz Marek Błaszczyk. Wystąpiła także na koncercie SuperDebiutów podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując utwór "Domek bez adresu" z repertuaru Czesława Niemena

Yugine to wokalista wszechstronny o bardzo charakterystycznej barwie głosu.
W latach 2007-2009 związany z Warner Music Poland. W 2007 nagrał swoją pierwszą płytę "Za całe życie", w ciągu 3 lat zagrał ponad 200 koncertów. W tym samym roku nagrał także płytę:
Kolędy pokoleń z Danutą Błażejczyk, która zyskała miano Złotej Płyty. Na rok 2022 planowana jest kolejna płyta z duetami artystów.

Koncert powstał dzięki dofinansowaniu STOART i ZAiKS

Zobacz również:

koncerty wydarzenia Bielany