E-Kongres "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie" | 08 września 2022 r.

8 Września 2022, 09:00-13:00 (Czwartek)

Transmisja zdalna w serwisie YouTube,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestrujesz udział 1 osoby w wydarzeniu: E-Kongres "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie", który odbędzie się w formule ONLINE poprzez transmisję wydarzenia w serwisie YouTube, w dniu 08 września 2022 roku. Rejestracja na E-Kongres "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie"

Rejestrujesz udział 1 osoby w wydarzeniu: E-Kongres "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie", który odbędzie się w formule ONLINE poprzez transmisję wydarzenia w serwisie YouTube, w dniu 08 września 2022 roku.

już niedostępne -

Należysz do sektora MSP? Interesują Cię nowe technologie i innowacyjne rozwiązania dla biznesu oparte o wirtualną rzeczywistość i automatyzację procesów produkcyjnych? Szukasz atrakcyjnych form finansowania swojej działalności lub planujesz inwestycje w nowe technologie, które zwiększą konkurencyjność Twojej firmy? A może interesujesz się sportem i widzisz w nim szansę na promocję i rozwój swojej firmy?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca to znaczy, że nie możesz przegapić kolejnej edycji E-Kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie", która w tym roku po raz kolejny odbędzie się w ramach największego na Podbeskidziu festiwalu informatycznego - BBDays4.IT!Już w środę, 08 września br., punktualnie o godz. 09:00, rozpoczniemy kolejną - szóstą edycję tego unikatowego w skali regionu wydarzenia, prezentującego nowoczesne i innowacyjne rozwiązania technologiczne z powodzeniem stosowane lub wdrażane przez firmy z Podbeskidzia. W tym roku porozmawiamy także o sporcie i jego wpływie na biznes. Dzięki wykorzystaniu wirtualnych kanałów komunikacji kongres stanowi w pełni kompleksowe wydarzenie dedykowane do szerokiego grona odbiorców. Podobnie jak rok temu, również tegoroczna edycja kongresu odbędzie się w formule ONLINE z transmisją wydarzenia w serwisie YouTube. Nowością będzie natomiast wydarzenie towarzyszące w postaci I Turnieju o Puchar Prezesa Beskidzkiej Izby Gospodarczej w boule. Turniej odbędzie się tego samego dnia o godzinie 15:30 na terenach otwartych ZIAD Bielsko-Biała S.A., zlokalizowanych przy Al. Armii Krajowej 220 w Bielsku-Białej. Co więcej udział w E-Kongresie oraz wydarzeniu towarzyszącym jest całkowicie bezpłatny! Wymagamy jedynie wcześniejszej rejestracji!


✅ Szczegółowe informacje na temat szóstej edycji E-kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie", w tym program wydarzenia oraz sylwetki prelegentów znajdziesz na stronie: http://cci.pl/projekty/e-kongres-sasiedzi-sasiadom

✅ Rejestracja na wydarzenie towarzyszące: spotkanie Klubu Przedsiębiorcy połączone z I Turniejem o Puchar Prezesa BIG w boule dostępna jest na stronie: https://app.evenea.pl/event/864131-9/. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Zobacz również:

konferencje