X KONFERENCJA DELEGOWANIA PRACOWNIKÓW DO UE

24 Października 2023, 09:00 (Wtorek)

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Członkowie SAZ
24 Października 2023, 10:00 824,10 zł
  Czł. SAZ - przy zakupie biletu dla 2 osób i więcej bilet 1os
24 Października 2023, 10:00 578,10 zł
  Firmy zewnętrzne
24 Października 2023, 10:00 1 193,10 zł
  Firmy zewnętrzne: 2 osoby i więcej bilet 1os.
24 Października 2023, 10:00 947,10 zł
  Partnerzy
24 Października 2023, 10:00 1 045,50 zł
  Bilet VIP
24 Października 2023, 10:00 1 808,10 zł
  Partnerzy - przy zakupie biletu dla 2 osób i więcej bilet 1os
24 Października 2023, 10:00 984,00 zł

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na najbardziej wyczekiwaną konferencję roku, poświęconą delegowaniu pracowników do Unii Europejskiej, która odbędzie się 24 października 2023 r. w Four Points by Sheraton w Warszawie. Dzięki niezliczonym godzinom poświęconym na staranne przygotowanie programu, jesteśmy pewni, że nasza konferencja będzie nie tylko inspirująca, ale również przyniesie konkretne korzyści dla każdego z uczestników wydarzenia!


Udział w tej konferencji to inwestycja w przyszłość Państwa firmy. W trakcie wydarzenia będziecie mieli Państwo okazję skorzystać z doświadczenia i wiedzy czołowych ekspertów z dziedziny delegowania pracowników, którzy podzielą się z Państwem swoimi spostrzeżeniami i najlepszymi praktykami. Nasza konferencja to również doskonała okazja do budowania sieci kontaktów, pozyskania nowych klientów i partnerów biznesowych oraz do nawiązania współpracy z renomowanymi przedsiębiorcami.

NOWOŚĆ: Podczas konferencji uczestnicy otrzymają premierowo drukowany egzemplarz jednego z najistotniejszych dokumentów dot. delegowania w ostatnim dziesięcioleciu w naszym kraju!: Nowy ogólnopolski poradnik dot. ubezpieczenia pracowników delegowanych dla początkujących i zaawansowanych.
Autorami Poradnika są:

  • Sekcja Agencji Opieki Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Główny Inspektorat Pracy
  • Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej
  • Międzynarodowa Organizacja ds. Imigracji


Agenda Konferencji:

Wielokrotnie weryfikowaliśmy i konsultowaliśmy z ekspertami nasz program, aby przygotować dla Państwa zróżnicowane i wartościowe treści. Szczegółowy program konferencji znajduje się TUTAJ

Szczegółowo  opisane w załączonym programie wystąpienia będą dotyczyć przyszłości firm delegujących pracowników za granicę oraz zagadnień związanych z opieką domową, ale nie tylko!
W programie: 

 • Europejskie pomysły na opiekę: Strategia dla opieki - kto zyska, a kto straci? 
  Przedstawiciel Komisji Europejskiej Dana-Carmen Bachmann 
 • Pracownicy delegowani i cyfryzacja, a dyrektywa o pracownikach platform internetowych  
  Agnieszka Wołoszyn, Zastępca Dyrektora Departamentu Prawa Pracy, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej 
 • Mobilność pracowników UE
  Margareta Przybyła, Ekspertka w zakresie współpracy z UE.
 • Warunki delegowania pracowników do Holandii - jak rozwinąć tam biznes i w jakich branżach?
  Mec. Marcin Lewandowski, Subteno Legal Znyk, Jaworski spółka partnerska
 • Delegowanie cudzoziemców do innych krajów - jakie kierunki są możliwe?
   mec. Joanna Torbé-Jacko oraz mec. Michał Jaworski i mec. Richard Pietrzyk 

Na konferencji poruszymy również tematy związane z najnowszymi przepisami prawa i wyzwaniami administracji w kontekście delegowania pracowników.

 • Zasady transgranicznego ubezpieczenia dla pracowników i jednoosobowych działalności gospodarczych
  Krzysztof Delert-Urban, Naczelnik wydziału Departamentu Rent Zagranicznych, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
 • Nielegalne praktyki na celowniku PIP
  Dariusz Górski, Dyrektor Departamentu Legalności Zatrudnienia GIP
 • Działalność ELA w obszarze delegowania pracowników 
  Magdalena Klimczak-Nowacka National Liaison Officer - Poland ELA

Co można zyskać?

 • Rozwój wiedzy i umiejętności: Nasze Konferencje gromadzą ekspertów, praktyków i specjalistów z różnych dziedzin, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Biorąc udział w konferencji, można zdobyć nowe informacje i umiejętności, które są kluczowe dla skutecznego delegowania pracowników na terenie UE.
 • Dostęp do aktualność przepisów i zmian prawnych: Unia Europejska stale wprowadza nowe przepisy i regulacje dotyczące delegowania pracowników, aby zapewnić sprawiedliwość i ochronę zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Na konferencji będziecie Państwo mogli dowiedzieć się o najnowszych zmianach w prawie i zrozumieć, jak wpłyną one na funkcjonowanie firmy.
 • Dostęp do budowania sieci kontaktów: Konferencje to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i networking'u. Pozwala to na wymianę informacji z innymi przedsiębiorcami i specjalistami, co może prowadzić do nowych możliwości biznesowych i nowych form współpracy.
 • Zrozumienie kultury biznesowej: Praca z pracownikami delegowanymi do innych krajów wymaga zrozumienia różnic kulturowych i praktyk biznesowych. Konferencja oferuje panele dyskusyjne, prezentacje oraz bezcenną wymianę doświadczeń.
 • Świadomość ryzyka i zobowiązań: Delegowanie pracowników za granicę może wiązać się z różnymi ryzykami i zobowiązaniami prawno-podatkowymi. Udział w konferencji pozwala na lepsze zrozumienie tych zagadnień i podejmowanie bardziej świadomych decyzji w zakresie delegowania pracowników.
 • Podnoszenie standardów działania firmy: Działanie w zgodzie z przepisami UE i odpowiednie zarządzanie delegowanymi pracownikami przyczynia się do podniesienia standardów działania firmy i budowania pozytywnego wizerunku marki.
 • Dostęp do ekspertów i konsultantów: Na naszej konferencji można spotkać specjalistów i konsultantów zajmujących się zagadnieniami związanymi z delegowaniem pracowników. To doskonała szansa na skonsultowanie swoich konkretnych problemów i otrzymanie eksperckiej porady.
 • Doskonalenie strategii i polityk firmy: Po zapoznaniu się z różnymi aspektami delegowania pracowników, każdy z Państwa może dostosować i doskonalić strategie i polityki firmy, aby były bardziej efektywne i zgodne z wymogami UE.
 • Wzięcie udziału w konferencji dotyczącej delegowania pracowników do UE może przynieść wiele korzyści zarówno dla firmy, jak i dla Państwa osobiście. To szansa na podniesienie kompetencji, rozszerzenie sieci kontaktów oraz lepsze zrozumienie złożonych aspektów delegowania pracowników w ramach Unii Europejskiej.
      

Zachęcamy do rejestracji już dziś, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

BILETY DOSTĘPNE SĄ NA: https://app.evenea.pl/event/864585-40/Dlaczego PAKIET VIP dla firm zewnętrznych to najlepsze rozwiązanie?

 • Pełen korzyści Pakiet VIP oferuje wiele dodatkowych korzyści, które znacznie wzbogacają doświadczenie podczas konferencji!
 • Komfort i wygoda: Przerwy kawowe, lunch oraz pierwszeństwo w konsultacjach i rozmowach z prelegentami podczas przerw sprawiają, że uczestnictwo w konferencji staje się bardziej komfortowe i pozwala na bezpośredni kontakt z ekspertami i innymi uczestnikami.
 • Dostęp do dodatkowych materiałów:
  • dostęp do zrealizowanych już webinariów SAZ w 2023 r. oraz nadchodzących wydarzeń do końca 2023 roku o wartości 1500 zł netto, które dotyczą między innymi takich zagadnień jak:
  • Zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców 2023
  • Prawo korporacyjne - spółka z o.o. - zagadnienia praktyczne
  • Skuteczny PR i marketing w Polsce i Niemczech
  • Zobowiązania umowne - Zmiany w Kodeksie Pracy
  • Umowa o zakazie konkurencji w praktyce

To cenne informacje dla profesjonalistów z różnych branż.

 • Innowacyjność: Konferencja jest doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w danej dziedzinie. Dzięki pakietowi VIP będziecie mieli Państwo dostęp do cennych informacji i praktycznych wskazówek, które mogą przyczynić się do rozwoju kariery i działalności.
 • Networking: Podczas konferencji spotykają się eksperci, praktycy oraz osoby z różnych środowisk biznesowych. Bycie częścią grupy VIP daje szansę na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń oraz współpracę z innymi uczestnikami.
 • Wartość inwestycji:  Uwzględniając wszystkie dodatkowe korzyści, jakie oferuje pakiet, w tym wartość nagrań webinariów SAZ, wygodę i komfort podczas konferencji, jest to opłacalna inwestycja w rozwój każdej z firm decydującej się na wybór powyższego pakietu!


Zapraszamy do kontaktu:
Marta Bitner             Anna Bals
662 162 138            502 415 246

   

Pobierz: PROGRAM i REGULAMIN

Zobacz również:

konferencje Branża rekrutacyjna Employer branding