To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Pobierz bilet
już niedostępne -
  bilety w dniu wydarzenia
już niedostępne -

Zapraszamy na kolejne wydarzenie Akademii Menedżerów Muzycznych! 🎵

Od ponad dekady działamy, aby łączyć ludzi muzyki i tworzyć przestrzeń do współpracy nie tylko w branży muzycznej, ale również w innych dziedzinach. Teraz wkładamy nasze wysiłki w nowy obszar i z ogromną radością ogłaszamy cykl spotkań, które to umożliwią! Jako Akademia Menedżerów Muzycznych związani jesteśmy ze Śląskiem, więc naturalnym wyborem jest organizacja wydarzenia właśnie w Katowicach:

🗓️ Data: 22 czerwca

⏰ Godzina: 16:30 (całość trwać będzie do dwóch godzin)

📍 Miejsce: Strefa Spotkań Face2Face, ul. Żelazna 2, Katowice

Podczas tego wyjątkowego spotkania czeka nas mini warsztat pt. "Jak zaistnieć ze swoją twórczością w czasach przesytu?", który dostarczy cennych wskazówek dla rozwijających się artystów. Ponadto, będziemy mieli przyjemność gościć wybitne osobistości branży muzycznej, które wezmą udział w panelu dyskusyjnym. Szczegóły oraz informacje o naszych gościach będą sukcesywnie przedstawiane.Nie przegap okazji, aby zgłębić tajniki sukcesu w dziedzinie muzycznej i nawiązać cenne kontakty.

Bądź częścią naszego wyjątkowego wydarzenia!
Serdecznie zapraszamy wszystkich z Aglomeracji Śląskiej, ale również otwieramy drzwi dla osób z innych regionów kraju i ze świata, które mają ochotę przyjechać!Dołącz do nas na spotkanie Akademii Menedżerów Muzycznych. Zapisy otwarte, ilość miejsc ograniczona! ➡️
https://app.evenea.pl/event/889889-9/

_______________________________________

Join us at the Music Managers Academy!

📅 Date: June 22, 2023

⏰ Time: 16:30 (the event will last up to two hours)

📍 Location: Face2Face Meeting Zone, ul. Żelazna 2, Katowice

During the meeting, you can expect a mini workshop on "How to establish yourself with your creativity in times of saturation?" and a panel discussion with industry professionals. Details and guests will be announced progressively.

Join us and develop your career in the music industry!

Get your free ticket for our event through the Evenea link.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Katowice