To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "ABC cyfrowego eksportu w internecie - od czego zacząć?", 17.01.2022 r., godz. 10.00-11.00.
już niedostępne -

Eksport już od dawna nie oznacza tylko"fizycznego" transportu towarów czy usług pomiędzy krajami. Dziś do handlu z zagranicznymi kontrahentami wykorzystuje się przede wszystkim internet. Zapraszamy na szkolenie na którym dowiesz się, jak efektywnie wykorzystywać narzędzia internetowe planując rozszerzyć sprzedaż na nowe rynki.


W trakcie szkolenia dowiesz się:

● jak analizować potencjał eksportowy firmy i wybrać potencjalnych rynki docelowe,

● w jaki sposób lepiej zrozumieć potrzeby i nawyki klientów zagranicznych,

● jak odnaleźć i poprawić obszary wymagające optymalizacji przy rozwoju firmy na nowych rynkach


Szkolenie poprowadzi Agnieszka Kapusta - doradczyni Firm Jutra. Z marketingiem internetowym związana od 2012 r. Zajmuje się opracowaniem strategii działań promocyjnych w internecie oraz analizą ich efektów. Doświadczenie zdobywała w agencji interaktywnej, a następnie jako freelancer współpracowała z markami z tak różnych branż jak beauty, nieruchomości czy przemysł. Głęboko wierzy, że analityka i odpowiednie dobrane kanały komunikacji to więcej niż połowa sukcesu.


Organizator i partnerzy

Organizatorem szkolenia jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego w partnerstwie z inicjatorami programu "Firmy Jutra": Google, Polskim Funduszem Rozwoju i Chmurą Krajową.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia wraz z dalszą instrukcją logowania do wirtualnego pokoju.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Dla uczestników