To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet ze zniżką - pierwszy raz na ZeroOne!
już niedostępne 90,00 zł -
  Bilet normalny
już niedostępne 110,00 zł -

Awake & Alive! Otwarty wieczór ZeroOne z Adamem Barleyem

Czy słyszeliście o niezwykłej, inspirującej praktyce świadomego ruchu ZeroOne? 

A może, kilka lat temu, uczestniczyliście w warsztatach 5Rytmów prowadzonych przez Adama Barleya?

Oto nadarza się wspaniała okazja, aby znowu spotkać się z tym niezwykłym nauczycielem na otwartym, energetycznym wieczorze w Warszawie!

Jeśli nigdy nie miałaś/miałeś okazji uczestniczyć w jego warsztatach - sprawdź co przyciąga do niego kilkaset osób rocznie! 

Zapraszamy Cię do 2,5 godzinnej praktyki świadomego ruchu i tańca z jednym z najsławniejszych nauczycieli w Europie. 

Przebudź się na wiosnę! Wytańcz lub dotańcz się do tego, co teraz jest Ci najbardziej potrzebne aby doświadczyć energii i pełni życia.

Wieczór stanowi rozgrzewkę przed weekendowym warsztatem. Możesz przyjść tylko w piątek i tam zdecydować czy chcesz zostać na cały weekend (w miarę wolnych miejsc).

Miejsce:
Studio TangoMilonga, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21a, https://maps.app.goo.gl/fV5R4zQsNBZxkZCP7

Dojazd do przystanku "Most Poniatowskiego" lub do metra Centrum Nauki Kopernik i ok. 6 min. spacerem. Nie ma dedykowanego parkingu; parking możliwy na ogólnodostępnych miejscach w okolicy, w ramach strefy płatnego parkowania.

Do naszej dyspozycji mamy:

  • jasną salę 130 m
  • dwie szatnie
  • dwie łazienki z prysznicami
  • poczekalnia

Grupa:

min. 15 max. 50 osób. Wcześniejsze doświadczenie w tańcu nie jest konieczne.

ADAM BARLEY
Inspirująca postać w świecie medytacji w tańcu i ruchu oraz praktyk związanych z ucieleśnianiem. Przez wiele lat praktykował 5Rytmów (TM) pod okiem wybitnych nauczycieli, w tym Gabrielle Roth. Po ponad 20 latach uczenia i prowadzenia grup na całym świecie, powołał swój ruch ZeroOne w którym eksperymentuje i łączy praktykę ruchu, medytacji i pracy głosem. Włączył do praktyki i ukończył szkolenie Gabor Maté Compassionate Inquiry.
Na swoich warsztatach zaprasza do działania, którego efektem może być gruntowanie, budzenie i odzyskiwanie energii do życia, poszukiwanie własnych form ekspresji i zdrowego wyrażania się, uruchamianie procesów samoleczenia, wsparcie w pracy z traumą. Pośród innych nauczycieli, Adama Barleya wyróżnia niezwykłe, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu grup. Dzięki temu tworzy bezpieczną przestrzeń i jest w stanie być uważny i otwarty na zróżnicowane potrzeby osób uczestniczących w warsztatach. Łączy niecodzienne ugruntowanie z pasją i radością do świadomego życia i ruchu. Więcej o praktyce ZeroOne: https://inzero.one/

O ZEROONE
ZeroOne jest praktyką medytacji w ruchu i ucieleśniania poprzez swobodny i intuicyjny taniec, głos, pisanie, rozmowy w kręgu. Celem praktyki jest integracja ciała, serca i umysłu w celu połączenia się z naturalną, witalną mocą, która tkwi w każdym z nas. Zajęcia zazwyczaj przynoszą radość, uwolnienie napięć, uświadomienie sobie wewnętrznych blokad i wglądy w powody naszych różnych zachowań i reakcji. Niekiedy są okazją do przyjrzenia się i przepracowania trudniejszych emocji. ZeroOne jest autorską koncepcją Adama Barleya, której korzeni szukać można w medytacji w ruchu - 5 Rytmów i szkole pracy z traumą Gabora Mate. W czasie zajęć każdy indywidualnie, czasem w parach czy grupach porusza się z muzyką lub w ciszy przy prowadzeniu nauczyciela. Sesje tańca przeplatane są ćwiczeniami konkretnych gestów czy ruchów oraz podsumowywane poprzez rozmowy i/lub pisanie.

Cena:

Bilet zniżkowy: 90 PLN (Jeśli to Twoja pierwsza praktyka ZeroOne)

Bilet normalny: 110 PLN 

Za udział w warsztacie możesz otrzymać fakturę - zaznacz taką prośbę przy zgłoszeniu.

Zwrot opłaty:

W przypadku rezygnacji z udziału, osobie rezerwującej przysługuje zwrot wpłaty w następującej wysokości (%wpłaty): 

  • rezygnacja 30 dni przed: 100%; 
  • rezygnacja do 3 tyg. przed: 50%; 
  • rezygnacja do 2 tyg. przed: 30%; 
  • późniejsza: brak zwrotu. 

Powyższa zasada została wprowadzona ze względu na ponoszone koszty związane z przygotowywaniem warsztatów w należytej jakości i z wyprzedzeniem. W przypadku odwołania warsztatu przez organizatorów obowiązuje pełen zwrot wnoszonej opłaty za warsztat.

O organizatorkach:

Aga Leśny i Iza Rudzka - praktykują różne formy świadomego ruchu od kilkunastu lat. Od ponad 10 uczestniczą w różnych formach rozwoju proponowanych przez Adama Barleya i tak się poznały. Doświadczyły wielu korzyści w wyniku udziału w jego warsztatach. Postanowiły wspólnie zaprosić twórcę ZeroOne do Polski, aby umożliwić innym osobom doświadczenie praktykowania u tego niezwykłego nauczyciela. W czasach dużego niepokoju w naszym regionie ale i zalewie niesprawdzonych praktyk rozwoju duchowego - zobaczyły wartość w zaproszeniu przewodnika z ugruntowanym, wieloletnim doświadczeniem.

Aga na co dzień wspiera organizacje i osoby indywidualne w rozwoju. Prowadzi działalność szkoleniową i udziela się w organizacjach pozarządowych działających na rzecz pozytywnych zmian w edukacji. Iza związana jest z mediami i reklamą. Fascynują ją podróże. Z jednej z nich przywiozła pasje i uprawnienia do masażu - i tą sztuką wspiera innych w głębokich podróżach w głąb siebie. 

Zdjęcie na okładce: by Olivia Bauso on Unsplash.

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Warszawa