Wprowadzenie do Sztucznej Inteligencji

28 listopada 2019, 17:00-20:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zarejestruj się na część wykładową! AI Workshop - część wykładowa

Zarejestruj się na część wykładową!

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Zarejestruj się na część warsztatową! AI workshop - część warsztatowa

Zarejestruj się na część warsztatową!

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Podkarpacki, Zakład Systemów Złożonych Politechniki Rzeszowskiej oraz Koło Naukowe Elektroniki i Technologii Informacyjnych & Rzeszowska Grupa IT zapraszają na pierwsze spotkanie dotyczące Sztucznej Inteligencji! Wydarzenie dedykowane jest wszystkim osobom chętnym zagłębić się w tematykę uczenia maszynowego. 

Warsztaty podzielone są na dwie części: część wykładową, na której dowiesz się podstaw związanych z Machine Learning oraz opracowywania modeli. Na części praktycznej uczestnicy będą mogli na żywo przetestować zdobytą wiedzę pracując z różnymi danymi, algorytmami oraz budować modele.

Zajęcia poprowadzi absolwent Politechniki Rzeszowskiej oraz wieloletni członek Koła Naukowego. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w zawodzie programisty. Jest także autorem artykułów naukowych oraz wielkim entuzjastą sztucznej inteligencji. W swojej pracy zawodowej, naukowej oraz hobbistycznej stara się łączyć umiejętności programowania z nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu Machine Learning.

Na spotkaniu poznasz:

  • Pythona - instalacja i podstawy
  • NumPy - wprowadzenie do wektorów i macierzy
  • Pandas - praca ze zbiorami danych
  • Scikit Learn - budowanie modeli
Wydarzenie odbędzie się 28 listopada w Zakładzie Systemów Złożonych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Curie-Skłodowskiej 8/2 w budynku F. Na część wykładową zapraszamy 30 uczestników do sali F402, zaś na część praktyczną do naszego laboratorium, która odbędzie się tuż po części wykładowej zaprosimy 15 uczestników. Obowiązuje oddzielna rejestracja. Zaczynamy o 17:00. Zapraszamy!

W przypadku dużego zainteresowania obiecujemy ponownie zorganizować szkolenie!

Zobacz również:

inne Python Sztuczna inteligencja wydarzenia Rzeszów