Konferencja Prorocza - ATMOSFERA NIEBA 2023 " Blask "

26 Maja 2023, 10:00 (Piątek) - 27 Maja 2023, 20:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu Atmosfera Nieba 2023 wczesna rejestracja
Wyprzedane 130,00 zł Wyprzedane
26-27 MAJA 2023 WODZISŁAW ŚLĄSKI Atmosfera Nieba - Blask 

Niestety bilety wyprzedane, ale bądź z nami on-line ciesząc się Bożą ohbcernością w swoim domu 

link do transmisji poniżej 

https://live.filadelfia.org.pl/


Mówi się, że życie ma swoje blaski i cienie. W tym życiu, czasie i momencie historii chcemy spotkać się z blaskiem piękna Jezusa. Naszym głębokim pragnieniem jest stać się ludźmi, którzy niosą blask Jego piękna pośród otaczającej ciemności. Pragniemy przynieść światło w każde miejsce, do którego Bóg nas poprowadzi. Blask to konferencja dla ludzi, chcących spotkać się z Jego pięknem i żyć przebudzonym życiem, odbijając ten blask.ATMOSFERA NIEBA - Blask 2023

Mówcy


Rick i Karren Frasure (US)


Rick i Karen pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Ukończyli Bethel School of Supernatural Ministry 2013-2017. Od ośmiu lat są częścią zespołu Chucka Perry'ego w pokojach uzdrowienia kościoła Bethel.Rick jest wieloletnim pastorem oraz założycielem służby Pastor ABBA's Fire, którego motto brzmi "Gdzie Serce Ojca dotyka ziemi". Podczas pięćdziesięciu lat jego służby Duch Święty działał w potężny sposób poprzez słowo prorocze, uzdrowienie i zbawienie wielu dusz na całym świecie. Motto życiowe Ricka to: "Przygotuj się. Jeśli miałeś tylko pięć minut na ścięcie drzewa, poświęć trzy minuty na naostrzenie siekiery". Brian LongBrian urodził się i wychował w Coalinga w Kalifornii. W 1984 roku, po doświadczeniu radykalnego nawrócenia, został misjonarzem w Afryce Południowej. Pełnił tam funkcję pastora The Island Church do grudnia 2016 roku. W następnym roku, poprzez serię wydarzeń, Pan powołał Briana do Europy Wschodniej. Choć obecnie mieszka z żoną w Redding w Kalifornii, podróżuje stamtąd do krajów europejskich. W 2010 roku doświadczył cudu uzdrowienia po dramatycznym wypadku i wielokrotnej reanimacji. Od personelu szpitala otrzymał przydomek "Cudotwórca".Brian usługuje proroctwem i przynosi zachętę do duchowego odrodzenia, a jego pragnieniem jest, aby ludzie doświadczyli radykalnej dobroci Boga. Brian Long (US)

Brian urodził się i wychował w Coalinga w Kalifornii. W 1984 roku, po doświadczeniu radykalnego nawrócenia, został misjonarzem w Afryce Południowej. Pełnił tam funkcję pastora The Island Church do grudnia 2016 roku. W następnym roku, poprzez serię wydarzeń, Pan powołał Briana do Europy Wschodniej. Choć obecnie mieszka z żoną w Redding w Kalifornii, podróżuje stamtąd do krajów europejskich. W 2010 roku doświadczył cudu uzdrowienia po dramatycznym wypadku i wielokrotnej reanimacji. Od personelu szpitala otrzymał przydomek "Cudotwórca".Brian usługuje proroctwem i przynosi zachętę do duchowego odrodzenia, a jego pragnieniem jest, aby ludzie doświadczyli radykalnej dobroci Boga. 


Pastor Maria Dąbrowska (PL )

Pastor Maria Dąbrowska narodziła się na nowo w 1984 roku, będąc studentką Akademii Medycznej w Lublinie. Po około dwóch latach od tego faktu otrzymała dary prorocze.

Na przestrzeni lat była zaangażowana w budowanie fundamentów ciała Jezusa Chrystusa w wielu miejscach. 

Dary prorocze Marii Dąbrowskiej miały istotny wpływ na powstawanie kościołów. Na podstawie orzeczenia proroczego w Jerozolimie od kilkunastu lat prowadzi zespół proroczych wstawienników w modlitwie o narody.
Wraz z siostrą, Joanną Dąbrowską-Williams, pracowała misyjnie wśród Polonii w USA i Kanadzie. Odbyła wiele krótko i długoterminowych podróży misyjnych, posługując w kościołach w Polsce i za granicą.
Od kilku lat jest pastorem-założycielem Centrum Misyjnego Rama w Szczecinie przy Kościele Bożym w Chrystusie.
Pragnieniem pastor Marii Dąbrowskiej jest sprowadzanie i oglądanie Bożej Chwały.


Ryszard Krzywy (PL )


Jest kaznodzieją zaangażowanym w działalność proroczą. Nawrócił się w Sylwestra 1977/78. Przez cztery lata pełnił funkcję pastora w zborze Zjednoczonego Kościoła Ewangelicznego w Łambinowicach, a nastepnie w Prudniku (1984-1996) w Kościele Zielonoświątkowym. W tym czasie ukończył Zaoczne Seminarium Teologiczne w Ustroniu (1985-1987) i w roku 1986 został ordynowany na prezbitera. W 1990 roku zrezygnował z pracy zawodowej, aby całkowicie poświęcić się służbie w Kościele. Obecnie jest członkiem Kościoła Zielonoświątkowego w Nysie. Od 1996 roku w służbie proroczej - usługuje w wielu krajach (Polska, USA, Kanada, Bułgaria, Ukraina, Niemcy, Belgia, Czechy, Norwegia, Anglia, Szkocja, Irlandia, Grecja)i w wielu Kościołach (Kościół Boży w Chrystusie, Kościół Chrześcijan Baptystów, Kościół katolicki, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, Chrześcijańska Społeczność, Kościoły niezależne). Latem 2010 roku rozpoczął prowadzenie corocznych obozów proroczych. Jest również zaangażowany w zborowe oraz międzyzborowe "szkoły prorocze", a jego służba została pobłogosławiona przez biskupa Kościoła Zielonoświątkowego. Często usługuje wraz z żoną Haliną. Ma troje dzieci: Eunikę, Michała i Dawida.


Dawid Krzywy (PL)

Charyzmatyczny młody sługa Boży, od 2014 roku pełniący funkcję kaznodziei w Kościele Zielonoświątkowym w Nysie. Absolwent Teologii Biblijnej i Pastoralnej oraz Coachingu i Mentoringu na WSTS. Zaangażowany w służbę proroczą w Polsce i za granicą, a także w organizację Obozu Proroczego. Od 2019 roku diakon Kościoła Zielonoświątkowego oraz szczęśliwy mąż Moniki.


Arkadiusz I Angelika Krzywodajć  (PL)


Arkadiusz Krzywodajć nawrócił się 1993 roku i pełnił służbę lidera uwielbienia, a także starszego zboru w Jastrzębiu Zdroju. Jest absolwentem Seminarium Teologicznego w Ustroniu, politologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz Podyplomowych Studiów Managerskich MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2000 roku jest pastorem Zboru Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim, pracuje również jako wykładowca Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej. Prowadzi szkolenia dla liderów kościelnych i biznesowych. Zainicjował wieczory prorocze on-line, które stały się wielkim wzmocnieniem dla wierzących podczas lockdownu. Jest producentem muzycznym, twórcą tekstów oraz muzyki uwielbienia oraz autorem czterech książek: Polska Twoja Ziemia Obiecana, Sztormy i burze, Poszukiwacze Skarbów oraz najnowszej Pomiędzy Ziemią a Niebem. Niedawno ukazała się jego autorska płyta pt. Ratuj moje serce. Jego hobby to aktywność sportowa, muzyka oraz temat przywództwa w XXI wieku. Służy wraz z żoną Angeliką, z którą ma dwoje dzieci, Karolinę i Jakuba.Wraz z mężem od 2000 roku służy w kościele Filadelfia. Jest uznaną mówczynią na konferencjach kobiet. Wnosi w życie słuchaczy nadzieję i odnowienie, pokazując dobroć Bożą oraz Boży plan. Potrafi wzbudzić w słuchaczach wiarę do odkrywania unikalnego powołania, jakie Bóg ma dla każdego z nas. Jest wrażliwa proroczo na to, co Bóg mówi do życia ludzi, którym usługuje. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowe studia na kierunku doradztwa zawodowego i stoi na czele działu doradztwa zawodowego w Urzędzie Pracy w Wodzisławiu Śląskim. Lubi czytać i jeździć na nartach.


Team proroczy z Kościoła Bethel

Będziemy gościć grupę 10 osób obdarowanych proroczo, którzy na codzień przynależą do kościoła Bethel ( CAL ) w Stanach Zjednoczonych. Grupa ta będzie nam usługiwała podczas całej konferencji. 


UWIELBIENIE
Zespół FiladelfiaW czasie konferencji uwielbienie poprowadzi Zespół Filadelfia, który usługuje Kościołowi proroczym obdarowaniem. Liderzy zespołu bardzo mocno wierzą, że w czasie oddawania chwały Bogu niebo nawiedza ziemię i Boża chwała dotyka wszystkich przestrzeni życia, dlatego też ludzie doświadczają uzdrowienia duszy i ciała, a ich duch zostaje odrodzony przez obecność Chrystusa. Zespół przez blisko 20 lat swojej służby wydał pięć albumów muzycznych oraz jedną płytę DVD z zapisem koncertu uwielbienia.PIĄTEK NIGHT - MĘSKIE UWIELBIANIE gościnnie MICHAŁ KRÓL"Męskie Uwielbianie" to męski element Kościoła Filadelfia, poprzez który oddajemy chwałę Bogu z siłą, pewnością i pasją. Powstał z pragnienia stłuczenia powłoki pozornej twardości, męskości, zachowawczego uwielbienia, a także z chęci okazania emocji oraz miłości naszemu Bogu. "Męskie Uwielbianie" działa również jako część zespołu uwielbienia "Filadelfia" w kościele o tej samej nazwie.


Czekamy na Ciebie w Filadelfii
Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wodzisław Śląski