To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny udział
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Jeżeli zwolni się dla Ciebie miejsce, skontaktujemy się z Tobą. Lista REZERWOWA

Jeżeli zwolni się dla Ciebie miejsce, skontaktujemy się z Tobą.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Rozmowa kwalifikacyjna, konwersacja podczas networkingu, prezentacja wykonanego projektu czy przedstawienie swojego pomysłu podczas zebrania - wszystkie te sytuacje łączy wystąpienie przed mniej lub bardziej znaną publicznością. Pokazanie siebie innym - sytuacja niełatwa i często stresująca, ale co zrobić, żeby wypaść lepiej? Jak opanować strach? Co powiedzieć? Co zrobić, żeby odbiorcy chcieli nas słuchać? Odpowiedź jest prosta: poszerzyć swoją wiedzę i nabyć niezbędne umiejętności!

Na tym, jak można to zrobić, skupimy się podczas warsztatów. Jeśli chcesz poznać teorię i praktykę wystąpień publicznych to wydarzenie jest dla Ciebie!

Podczas warsztatów:

  • Porozmawiamy o tremie i o tym, jak sobie z nią radzić.
  • Poznasz zasady tworzenia treści wystąpień publicznych - czyli o czym mówić?
  • Jak mówić, żeby nas słuchali - czyli jak uatrakcyjnić swoje wystąpienie.
  • "Nie tylko słowa mówią" czyli o komunikacji niewerbalnej. 
  • Wystąpisz publicznie w przyjaznej atmosferze 😊


Warsztaty skierowane są do osób dorosłych. Udział w nich jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rejestracja.


Prowadząca

Sylwia Światłowska - doradca zawodowy, psycholog, trenerka kompetencji miękkich. Ukończyła studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie oraz Job-Coaching - nowoczesne doradztwo zawodowe na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Na co dzień emocjonalnie i zawodowo związana z Centrum Rozwoju Talentów. W ramach swojej pracy wielokrotnie występowała publicznie podczas występowania i prowadzenia konferencji, warsztatów i wydarzeń. 


Kiedy

10 października 2023 r., godz. 15:30-17:30, stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.


Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.
Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk