To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 50,00 zł -

Wykład i warsztaty będą poświęcone syntezie subtraktywnej realizowanej w domenie modularnej. Prowadzący zaprezentuje jej działanie na modułach opartych na standardzie Eurorack oraz jego komputerowych odpowiednikach. Zostaną też poruszone tematy związane z syntezą FM, wavetable i karplus-strong. Uczestnicy warsztatów pod okiem prowadzącego będą budować własne systemy modularne w wirtualnym środowisku.

Warsztaty odbędą się 15 grudnia w godzinach 11:00-17:00. Wymagana umiejętność podstawowej obsługi oprogramowania DAW. Uczestnicy pracować będą na własnych laptopach i słuchawkach. Bilet upoważnia do uczestnictwa w koncercie finałowym w dniu 15 grudnia w ramach mikrofestiwalu AVX.

prowadzący:

MATEUSZ TELEGA

Certyfikowany Trener Ableton, jeden z pionierów nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce. Założyciel Akademii Dźwięku - pierwszej polskiej szkoły produkcji muzycznej. Warsztaty dźwiękowe prowadzi od 2008 roku, specjalizując się w tematyce pracy z Ableton Live, miksie oraz sound designie. Autor zadań dla państwowego egzaminu zawodu technik realizator dźwięku. Producent muzyczny obracający się w rejonie synth-wave-techno. Nerd sprzętowy, specjalista w zakresie kontrolerów MIDI, syntezy modularnej i szeroko pojętej manipulacji dźwiękiem.


---

Wydarzenie odbywa się w ramach mikrofestiwalu AVX - AUDIO VIDEO EXPERYMENT, łączącego dziedziny dźwięku, sztuk wizualnych i technologii o charakterze eksperymentalnym. W programie wykład, warsztaty, koncerty oraz instalacja interaktywna.

Pełny program wydarzenia: www.avx.fundacja-x.org

Organizator: Fundacja(x)

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk