To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie jest bezpłatne ale za okazaniem biletu. Można przynieść wydrukowany bilet lub okazać wersję elektroniczną bietu przy wejściu na wydarzenie. Nordic walking w ramach "Babskie Sprawy - jesteśmy głodne relaksu!"

Wydarzenie jest bezpłatne ale za okazaniem biletu. Można przynieść wydrukowany bilet lub okazać wersję elektroniczną bietu przy wejściu na wydarzenie.

dostępnych: 11

już niedostępne -

Fundacja Kamienica 1 serdecznie zaprasza na aktywny spacer z instruktorem nordic walking.

To kolejne spotkanie, które ma na celu pomóc nam, kobietom poradzić sobie ze stresem wywołanym aktualną sytuacją oraz z natłokiem obowiązków.

Nie obawiaj się! Będziemy spacerowały w przyjemnym tempie. Tak, aby mogły w nim wziąć udział wszystkie osoby, bez względu na stopień zaawansowania.

Skąd wyruszamy?

Z ogrodu INKU, Szczecin, al. Wojska Polskiego 90. Odwiedzimy zielone skwery i parki Szczecina. Będziemy spacerowały w grupie 25 osobowej.

Udział jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy!

O instruktorze:

To wykwalifikowany instruktor Nordic Walking, trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych w klubie fitness. Pasjonat treningu siłowego z własną masą ciała oraz treningu funkcjonalnego. Absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie Szczecińskim.


#PomorzeZachodnie #społecznik #SpołeczniknaRatunek

#KARRSA #BabskieSprawy #Kamienica1Pomaga

źródło finansowania Program Społecznik na Ratunek. Działanie realizowane w ramach projektu "Społecznik na lata 2019-2021-Program Marszałkowski"

Wspieraj bezpłatnie Fundację Kamienica1 robiąc zakupy w internecie. Zobacz jak to działa i zainstaluj przypominajkę korzystając z poniższego linku:

.https://fanimani.pl/zaproszenie/344/ec246d6a85694f...


Jeśli jeszcze nie dołączyłaś do nasze społeczności to mamy dla Ciebie dwie informacje:)

Dołącz do naszej grupy kobiet na FB - Babskie Sprawy Gdzie aktywnie możesz współtworzyć naszą grupę i znajdziesz ciekawostki dotyczące świata kobiet.

Dołącz do wydarzenia: Nordic walking w ramach Babskie Sprawy - Jesteśmy głodne relaksu! gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na temat wydarzenia.

Zobacz naszą stronę internetową www.babskiesprawy.org gdzie znajdziesz informacje na temat dotychczasowych naszych działań.Zobacz również:

sport i rekreacja Nordic Talking Relaks Spacer Sport i rekreacja wydarzenia Szczecin