Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie jest bezpłatne ale za okazaniem biletu. Można przynieść wydrukowany bilet lub okazać wersję elektroniczną bietu przy wejściu na wydarzenie. Nordic walking w ramach "Babskie Sprawy - jesteśmy głodne relaksu!"

Wydarzenie jest bezpłatne ale za okazaniem biletu. Można przynieść wydrukowany bilet lub okazać wersję elektroniczną bietu przy wejściu na wydarzenie.

dostępnych: 17

6 Sierpnia 2020, 12:00

Fundacja Kamienica 1 serdecznie zaprasza na aktywny spacer z instruktorem nordic walking.

To kolejne spotkanie, które ma na celu pomóc nam, kobietom poradzić sobie ze stresem wywołanym aktualną sytuacją oraz z natłokiem obowiązków.

Nie obawiaj się! Będziemy spacerowały w przyjemnym tempie. Tak, aby mogły w nim wziąć udział wszystkie osoby, bez względu na stopień zaawansowania.

Skąd wyruszamy?

Z ogrodu INKU, Szczecin, al. Wojska Polskiego 90. Odwiedzimy zielone skwery i parki Szczecina. Będziemy spacerowały w grupie 25 osobowej.

Udział jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy!

O instruktorze:

To wykwalifikowany instruktor Nordic Walking, trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych w klubie fitness. Pasjonat treningu siłowego z własną masą ciała oraz treningu funkcjonalnego. Absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie Szczecińskim.


#PomorzeZachodnie #społecznik #SpołeczniknaRatunek

#KARRSA #BabskieSprawy #Kamienica1Pomaga

źródło finansowania Program Społecznik na Ratunek. Działanie realizowane w ramach projektu "Społecznik na lata 2019-2021-Program Marszałkowski"

Wspieraj bezpłatnie Fundację Kamienica1 robiąc zakupy w internecie. Zobacz jak to działa i zainstaluj przypominajkę korzystając z poniższego linku:

.https://fanimani.pl/zaproszenie/344/ec246d6a85694f...


Jeśli jeszcze nie dołączyłaś do nasze społeczności to mamy dla Ciebie dwie informacje:)

Dołącz do naszej grupy kobiet na FB - Babskie Sprawy Gdzie aktywnie możesz współtworzyć naszą grupę i znajdziesz ciekawostki dotyczące świata kobiet.

Dołącz do wydarzenia: Nordic walking w ramach Babskie Sprawy - Jesteśmy głodne relaksu! gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na temat wydarzenia.

Zobacz naszą stronę internetową www.babskiesprawy.org gdzie znajdziesz informacje na temat dotychczasowych naszych działań.Zobacz również:

sport i rekreacja Nordic Talking Relaks Spacer Sport i rekreacja wydarzenia Szczecin