BADYLE - III targi roślinne w Krakowie

6 Września 2020, 11:00-18:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet wstępu na targi roślinne BADYLE
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet wstępu na targi roślinne BADYLE - dla zarejestrowanych 6 września
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

BADYLE - targi roślinne - vol. 3
6. września 2020 | godz. 11-18

TAURON ARENA KRAKÓW
Stanisława Lema 7, Kraków
/foyer, wejście nr 1/

❗ OBOWIĄZUJE DARMOWA REJESTRACJA NA WYDARZENIE ❗


Z uwagi na środki ostrożności związane z pandemią koronawirusa COVID-19 prosimy o podanie poniższych danych, które mogą być udostępnione wyłącznie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i Służbom Porządkowym. Poniższe dane osobowe uczestnika wydarzenia będą mogły być przetwarzane przez Organizatora Wydarzenia do 30 dni od daty odbycia się wydarzenia tylko w wyżej wymienionym celu.

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA WYDARZENIA

✔️ Jestem świadoma/y obowiązku samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochrony osobistej oraz zobowiązuję się do ich używania podczas trwania Wydarzenia i na jego terenie. 

✔️ Zobowiązuję się do zakrywania nosa oraz ust podczas trwania wydarzenia oraz zastosowania się do wszelkich wytycznych bezpieczeństwa wskazanych przez Organizatora - w tym dezynfekcji rąk przed wejściem do budynku Tauron Areny Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

✔️ Niniejszym oświadczam, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jestem osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19 oraz nie przebywam na obowiązkowej kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

✔️ W przypadku stwierdzenia u mnie zakażenia lub objawów zakażenia w dniu Wydarzenia, zobowiązuję się do nie uczestniczenia w Wydarzeniu. 

✔️ W przypadku, gdy w ciągu 14 dni od dnia mojego udziału w wydarzeniu "Badyle - targi roślinne" wystąpią u mnie objawy zakażenia COVID-19, zobowiązuję się niezwłocznie poinformować o tym fakcie właściwe miejscowo służby sanitarne i epidemiologiczne, a także organizatorki wydarzenia "Badyle" na adres mailowy: [email protected] oraz podjąć niezbędne kroki wg wskazań GIS: https://www.gov.pl/web/koronawirus

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Kraków