To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Instumenty wsparcia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości", 09.03.2021 r., godz. 10.00-11.30.
już niedostępne -

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne szkolenie online pt. "Instrumenty wsparcia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości", które odbędzie się 9 marca 2021 r., w godz. 10.00-11.30.


Podczas spotkania zostanie zaprezentowana aktualna oferta Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dla przedsiębiorców. 

Po części szkoleniowej odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Szkolenie online poprowadzi Pani Grażyna Czerwińska, ekspert PARP. Od 2004 roku związana z funduszami unijnymi. Uczestniczyła w realizacji projektów przedakcesyjnych Phare oraz dalszych okresów finansowania z funduszy UE. Obecnie zaangażowana w prace grupy roboczej przygotowującej PARP do nowej perspektywy finansowej na lata 2021-2027. Ekspert w edukacji i informowaniu przedsiębiorców o możliwościach finasowania projektów.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Dla uczestników