To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Nie musisz mieć ze sobą biletu, ważne, by zarezerwować miejsce na evencie. Blockchain Girls - start kariery w web3 - prawo i regulacje

Nie musisz mieć ze sobą biletu, ważne, by zarezerwować miejsce na evencie.

już niedostępne -

Chcesz rozpocząć pracę w web3 ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteś prawnikiem, doradcą podatkowym, ekspertką ds. księgowości lub AML i stawiasz pierwsze kroki w tej branży ale nadal masz więcej pytań niż odpowiedzi? A może działasz już aktywnie z technologią blockchain i chcesz rozwijać się dalej?

Zapraszamy na darmowy event - start kariery w web3 poświęcony prawu i regulacjom.


Cel i forma eventu
Chcemy odpowiedzieć na pytania i wątpliwości przed którymi stoją osoby wchodzące zawodowo do branży web3 oraz stworzyć przestrzeń do nawiązania realnej współpracy zawodowej.
Jak?
1. organizując dyskusję ekspertek, które pracują już w branży blockchain i podzielą się swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami. Panel zakończy sesja Q&A.
Poza nim Dorota Zabłocka poprowadzi prelekcję "Zdecentralizowany projekt w scentralizowanym systemie prawnym - kilka słów o malowaniu, czasie i budowaniu wartości web3".
2. goszcząc na wydarzeniu firmy aktywnie szukające pracowników - prawników, doradców, specjalistów AML.

Dla kogo jest wydarzenie

  • dla wszystkich - kobiet i mężczyzn - chcących rozpocząć karierę zawodową w web3 w obszarze: prawo/regulacje, compliance, podatki, księgowość, AML,
  • dla osób pracujących już w branży web3 otwartych na zgłębienie wiedzy o technologii blockchain,
  • dla organizacji i firm poszukujących pracowników we wspomnianych obszarach.

Czego się dowiesz
Postaramy się odpowiedzieć na pytania, rozwiać wątpliwości przed którymi stoją osoby wchodzące zawodowo do branży web3. Wszystkie zagadnienia odnosić się będą do startu i rozwoju kariery w zakresie prawa i regulacji, compliance, podatków, księgowości, AML. Poruszymy m.in. tematy:

  1. czy praca w web3, różni się od tej w web2? Jeśli tak - w jaki sposób?
  2. jak wejść do branży web3 i rozpocząć tam karierę zawodową?
  3. jakie kompetencje są do tego kluczowe?
  4. przed jakimi wyzwaniami i trudnościami stoją specjaliści we wspomnianych obszarach?
  5. gdzie szukać pracy w web3?
  6. skąd warto czerpać wiedzę na temat technologii blockchain by zacząć i się rozwijać?


Czas i miejsce

8 grudnia 2022 tj. czwartek, godz 18:00 - 21:30
Google for Startups Campus Warsaw, ul. Plac Konesera 10


Nasze prelegentki

Aleksandra Ossowska
Wspólnik Zarządzający w kancelarii FinLegalTech
Prawnik specjalizujący się w innowacjach na rynku finansowym, w tym w szczególności w rozwiązaniach opartych o technologię blockchain, kryptoaktywach oraz crowdfundingu. Zajmuje się obsługą prawną i doradztwem regulacyjnym zarówno na rzecz nadzorowanych instytucji finansowych jak również start-upów. Doradzała kilkunastu projektom związanym z rynkiem kryptoaktywów / DeFi zarówno w Polsce jak i za granicą.

Aleksandra Czubek
Adwokatka w dziale IP/TMT/DP w SSW Pragmatic Solutions
Ola zajmuje się prawem własności intelektualnej, ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa. Doradza klientom z sektora nowych technologii (w szczególności blockchain i web3), prowadząc projekty kompleksowego doradztwa prawnego niezbędnego dla ustrukturyzowania prowadzenia działalności w tych obszarach (opracowuje regulaminy, T&C, umowy sprzedaży tokenów, licencje itp.).

Barbara Halasek
Head Of Regulatory Affairs at Coinfirm
Ekspert ds. regulacji przeciwdziałania praniu pieniędzy z 15 letnim doświadczeniem w rolach z zakresu 'AML compliance' oraz budowania oprogramowania do zarządzania ryzykiem AML. Po około 10 latach w bankowości (UBS Investment Bank, Deustche Bank), przeszła do sektora oprogramowania, gdzie nadawała kierunek biznesowy rozwojowi aplikacji KYC dla Pegasystems, obecnie w Coinfim zajmuje się globalnymi regulacjami dla rynku kryptowalut.

Marcelina Szwed-Ziemichód
Head of Tax, counsel at ftl
Doradczyni podatkowa i adwokatka. Zajmuje się podatkami w branży kryptowalut/blockchain i IT. Uczy, że biznes kryptowalutowy może być legalny, a nowe technologie nie gryzą. Edukuje i doradza jak w zgodzie z przepisami i optymalnie podatkowo prowadzić innowacyjny biznes. Prywatnie technologiczny nerd.

Dorota Zabłocka
CEO & Founder at 3DOTS.law
Prawnik i doradca regulacyjny z ponad 10-letnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze spółek technologicznych. Specjalizuje się w prawnych i regulacyjnych aspektach zgodności rozwiązań web3 (w tym metaverse i gier), DeFi, AI i gier hazardowych. Pomaga firmom wdrażać kryptowaluty oraz tokenizować ich aktywa, doradza w budowaniu międzynarodowych struktur korporacyjnych.


Inne informacje
Event odbędzie się w ramach cyklu wydarzeń poświęconych wchodzeniu zawodowemu w branżę web3. Kolejne edycje poświęcone będą specjalizacjom: project management, marketing, design i UI/UX itp.

Partnerzy: Tokenomia.pro; TAXOSSW Pragmatic Solutions Spaczyński, Szczepaniak, Okoń sp.k.; Google for Startups Campus Warsaw

Organizatorzy: Blockchain Girls, Stowarzyszenie Blockchain Polska

Nie możesz pojawić się osobiście? Wydarzenie będzie streamowane, link udostępnimy w social mediach. 

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa