To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet jednodniowy
już niedostępne 10,00 zł -

Pierwsze w regionie targi nowoczesnego budownictwa i systemów opartych na odnawialnych źródłach energii

Ekspozycja prowadzi przez wszystkie etapy budowy domu, od finansowania i projektu, aż po aranżację wnętrz. Swoje rozwiązania zaprezentują firmy z branży budowlanej, nieruchomości, projektowej, producenci okien i drzwi, fotowoltaiki, solar trackerów, pomp ciepła, rekuperacji, klimatyzacji, systemów grzewczych, automatyki budowlanej, aranżacji wnętrz, a także doradcy finansowi.

Do dyspozycji wystawców jest ponad tysiącmetrowa hala wystawowa, podzielona na 8 stref zwiedzania oraz teren przylegający do hali, gdzie znajdzie się strefa ogrodowa z bogatą ofertą roślin, strefa domów modułowych Bud-Invest Modular, prezentacji budowlanej i elektromobilności.


Konkurs "Buduję z energią"

W BIEnergy wiemy, że proces budowy domu i wszystkie związane z nim decyzje, mogą dać się we znaki, dlatego podczas wydarzenia czeka na gości specjalna niespodzianka. Konkurs "Buduję z energią" z atrakcyjnymi nagrodami z pewnością Wam się spodoba, do wygrania będą bowiem atrakcyjne nagrody: voucher na weekend z samochodem elektrycznym Nissan Leaf oraz voucher na tygodniowy pobyt w ośrodku Nowy Jantar - Ośrodek Medycyny Naturalnej.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że przyjdziecie na targi Bienergy_Expo i uzupełnicie formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na łatwe pytanie związane z budową domu. Jury konkursowe wyróżni najciekawsze zgłoszenia, dlatego nad tym zadaniem warto pochylić się bez pośpiechu i ...z dobrą energią! A tej na naszym wydarzeniu nie zabraknie z pewnością. Regulamin konkursu i szczegóły udostępnione zostaną w dniu wydarzenia.


SHOW Monster Trucków i energetyzujący napój

Podczas wydarzenia BIEnergy_Expo 2021 na odwiedzających targi czeka prawdziwie energetyzujące SHOW i specjalnie przygotowany na tę okazję naturalny napój BIEnergy Drink.

Podczas całego dnia odbędą się dwa pokazy samochodów gigantów w akcji - o godzinie 12:00 i 15:00. Na placu przy ul. Kwiatowej 21, zobaczycie m.in.: przejażdżki, tratowanie wraków czy jazdy po autach. Targi to także niepowtarzalna okazja, żeby spróbować specjalnie przygotowanego na tę okazję energy drinka, łączący czarną herbatę z kombuchą.

Musicie być razem z nami - miażdżące emocje gwarantowane!

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Tczew