Recall Healing /Totalna Biologia - Biologia Dziecka (on-line) - dr Michelle Schrader / USA

23 Października 2020, 13:00 (Piątek) - 25 Października 2020, 18:00 (Niedziela)

ON-LINE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Biologia Dziecka
już niedostępne 950,00 zł -
  Biologia Dziecka + RH I kurs podstawowy (nagranie webinaru)
już niedostępne 1 530,00 zł -
  Biologia Dziecka + RH II
już niedostępne 1 740,00 zł -
  Biologia Dziecka + RH I (nagranie webinaru) + RH II
już niedostępne 2 340,00 zł -

Biologia dziecka według Recall Healing® / Totalna Biologia® 

Prowadzi: dr Michelle LaMasa-Schrader / USA/Texas; współzałożycielka Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


W kursie mogą brać udział tylko osoby, które ukończyły Level 1 Totalnej Biologii / Recall Healing w ramach Szkoły IWW.

Jeśli nie masz ukończonego kursu Level 1 - możesz kupić jego nagranie, wybierając odpowiedni rodzaj biletu. Nagranie kursu i materiały do niego otrzymasz w osobnym mailu na adres podany podczas rejestracji.

Informacja o kursie Recall Healing® / Total Biology® Level I (24 h)


Data: 23 - 25.10. 2020

Godziny:  23.10  13.00 - 19.00 (czas środkowoeuropejski)
                 24.10  13.00 - 19.00 
                 25.10  12:00 - 18:00

Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski

Link do pokoju webinaryjnego będzie przesłany w dniu kursu.

Twoje uzdrowienie jest bliżej niż myślisz.

Nasze życie zaczyna się kształtować nie w chwili poczęcia, ale 9 miesięcy przed nim. Emocje Twoich rodziców. Ich oczekiwania, potrzeby, warunki życia, okoliczności Twojego przyjścia na świat. Twoje życie jest odbiciem tego wszystkiego.  Że to co skrywa może odmienić Twoje życie i życie Twojej rodziny. 

Czy się z tym zgadzamy czy nie, jesteśmy częścią naszego drzewa rodowego. Znając zakamarki historii swojej rodziny możesz łatwiej wpływać na obecne problemy zdrowotne, emocjonalne, egzystencjonalne. Zmieniać swoje życie na lepsze.Program kursu:

• Moment poczęcia dziecka
• Główne zagadnienia biologiczne
• Jak konflikt psychologiczny staje się biologiczny?
• "Koncepcja ścieżki"
• Wpływ przekonań na nasze doświadczenia
• DHS (Syndrom Dirka Hamera) i sposób jego przenoszenia do biologii
• Dwie fazy choroby
• Wątpliwości i absolutna pewność
• Uniwersalne prawo stworzenia wszystkich rzeczy
• Plan/cel: programowanie dziecka
• Ponadpokoleniowość: wpływ trzech poprzednich generacji
• Magiczny kwadrat: powiązania pomiędzy rodzeństwem
• Kontakt skóry ze skórą
• Znaczenie pierwszego "a", ciąża i narodziny, odróżnianie zaburzeń w nauce od problemów w nauce, odkodowywanie niektórych zaburzeń i chorób okresu dzieciństwa i inne problemy.

• Wyjaśnienie i zrozumienie teorii: Pierwsza konsultacja

• Przypadki z życia i przykłady podczas 3 dniowych warsztatów - zaczerpnięte z własnych doświadczeń uczestników warsztatów


Jeśli uda nam się odnaleźć właściwe wspomnienie (konflikt), należące do rodziców, uzdrowienie jest natychmiastowe.


Michelle LaMasa-Schrader

dr Michelle LaMasa-Schrader / USA/Texas; dyrektorka Recall Healing USA i zastępca dyrektora Recall Healing International Institute. Ukończyła kilka projektów badawczych Recall Healing, w tym badania doktorskie. Jest członkiem naukowej rady doradczej Recall Healing International. Michelle współpracuje z osobami, ucząc je o możliwym źródle choroby i uczy umiejętności, dzięki którym jednostki mogą uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mądrości w celu samoopieki i transformacji.

Ukończyła studia magisterskie z psychologii i religioznawstwa oraz doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college'ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


Informacje organizacyjne:

  • Przed kursem, wraz z dostępem do pokoju webinaryjnego, uczestnicy/uczestniczki otrzymają na e-mail (podany w formularzu rejestracyjnym) materiały szkoleniowe, które będą wykorzystywane w trakcie kursu. Jeżeli nie otrzymają Państwo powiadomienia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
  • Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru
  • Osoby uczestniczące w kursie, po jego ukończeniu otrzymają certyfikat w wersji elektronicznejokreślający jego rodzaj oraz ilość godzin. Kurs tematyczny "Biologia Dziecka" obejmuje 24 godziny akademickie.

Certyfikaty są podstawą do otrzymania Dyplomów Recall Healing® oraz Zaświadczeń na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej po ukończeniu:

  • 120 godzin kursów tematycznych Recall Healing® / Total Biology® *

Dyplom Recall Healing® / Total Biology® Advanced Level i Zaświadczenie na drukach MEN Recall Healing® / Totalna Biologia® Kurs zaawansowany

* nie obejmuje to powtórek, dotyczy kursów od kwietnia 2020


Zalecamy uczestnictwo w kursie online - otrzymają Państwo dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim w online mogą Państwo na bieżąco zadawać pytania.

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW - prosimy o kontakt mailowy [email protected] w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w kursie z 50% rabatem.


W pakiecie możesz kupić także bilety na najbliższe kursy Totalna Biologia/Recall Healing

Totalna Biologia / Recall Healing - Level 1 (nagranie) - dr Michelle Schrader

Recall Healing / Totalna Biologia II - dr Michelle Schrader / (on-line)Zobacz również:

szkolenia