Biznes od kuchni vol 3 - spotkanie online!

28 Maja 2021, 10:00-12:00 (Piątek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet wstępu
już niedostępne -

Każdy przedsiębiorca codziennie zadaje sobie pytania dotyczące prowadzenia firmy. My te pytania w ich imieniu zadajemy tym, którzy swoje biznesy prowadzą już od lat! Pytamy o dobre praktyki, które możesz przenieść na swoją działalność, żeby mogła jeszcze lepiej radzić sobie na rynku. Zainspiruj się doświadczeniem i nową wiedzą podczas naszego najbliższego spotkania "Biznes od kuchni vol. 3"! Wstęp bezpłatny! Wymagana wcześniejsza rezerwacja biletów.

W trzeciej odsłonie serii porozmawiamy z:

  • Mateuszem Dziąbą - właścicielem studia filmowego MD-Film, specjalizującego się w realizacjach filmów wizerunkowych, eventowych i reklamowych,
  • Kaliną Kaczmarek - właścicielką Kancelarii Prawnej Ochrony Pracy Kalina Kaczmarek,
  • Ewą Szulik - właścicielką kawiarni Mała Czarna CAFE, zlokalizowanej przy nadwiślańskim bulwarze w Tczewie.
Poza rozmowami z przedsiębiorcami dowiesz się również:
  • W jaki sposób radzić sobie z hejtem podczas budowania marki (prelekcja Marzeny Grochowskiej, brainologa i trenera, właścicielki marki Neurony Do Roboty)
  • Jakie są najnowsze wieści z życia gospodarczego naszego miasta, które mogą pomóc Ci w budowaniu biznesu (prelekcja kierownika Domu Przedsiębiorcy, Krystiana Jendrzejewskiego)
  • Jak hakować algorytmy Facebooka, aby zasięgi Twoich postów szły w górę (prelekcja Adama Plutowskiego, marketingowca i szkoleniowca, Consulting Adam Plutowski)

Spotkanie online odbędzie się w dedykowanym pokoju webinarowym już w najbliższy piątek 28 maja w godz. 10:00-12:00. Aby otrzymać link do spotkania, zapisz się bezpłatnie na tej stronie! 

Zachęcamy, abyś nasze spotkanie wpisał w kalendarz, a w najbliższy piątek kliknął w link dostępu, który wyślemy na wskazany przez Ciebie podczas zapisu adres mailowy.

Do zobaczenia!

___

Organizator wydarzenia: Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

Współorganizatorzy: Marzena Grochowska "Neurony Do Roboty" & Consulting Adam Plutowski 

Zobacz również:

konferencje Marketing Networking Przedsiębiorczość Sprzedaż