Warsztat Transformational Breath®: Warszawa

8 Grudnia 2019, 16:00 (Niedziela) - 14 Grudnia 2019, 21:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Warsztat Oddechowy - rezerwacja mjeisca 8 grudnia
już niedostępne 50,00 zł -
  Warsztat Oddechowy - rezerwacja miejsca 14 grudnia
już niedostępne 50,00 zł -

'As you breath you live'


Zapraszamy na warsztat wprowadzający do metody Transformational Breath®, podczas którego doświadczysz korzyści świadomego połączonego oddechu oraz odkryjesz w jaki sposób zmiana wzorca oddechowego może przyczynić się do poprawy zdrowia, podniesienia poziomu energii i tolerancji na stres oraz lepszej równowagi i pełniejszego wykorzystania Twojego potencjału.


Transformational Breath® to prosta technika oddechowa z użyciem przepony. Polega na aktywnym zaangażowaniu wszystkich elementów aparatu oddechowego (brzuch - splot słoneczny - klatka piersiowa - ramiona - gardło). Cały proces pozwala doświadczyć własnego oddechu w taki sposób, aby nas wspierał, integrował negatywne uczucia przechowywane w podświadomości i oczyszczał pamięć komórkową. Stan płynnego przepływu oddechu pozwala przywrócić równowagę w ciele i w bezpieczny sposób dotrzeć do naszych myśli (nawet tych nieuświadomionych), przekonań, wyobrażeń i traum. Poprzez stan uważności i akceptację tego co jest, budzimy w sobie gotowość do zmian oraz dokonywania świadomych wyborów w zgodzie ze sobą. Zaczynamy rozumieć istotę naszych wewnętrznych konfliktów i dotychczasowe trudności stają się prostsze do rozwiązania. 


Zagadnienia poruszane na warsztacie wprowadzającym:

- Judith Kravitz i Transformational Breath®: krótka geneza i historia metody

- Analiza oddechu - jak oddychasz, tak żyjesz: wpływ oddechu na życie codzienne

- Krótkie ćwiczenia rozgrzewające mięśnie przepony

- Pełna grupowa sesja oddechowa metodą Transformational Breath®

Warsztat prowadzony przez certyfikowanego facylitatora i group leadera metody Transformational Breath®: DAVIDE SCARENZIO

Cena warsztatu: 150 zł (50 zł płatne podczas rezerwacji - bilet bezzwrotny ważny na wybraną datę, 100 zł płatne na miejscu w dniu warsztatu). Warsztat prowadzony w kameralnej grupie, ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Prosimy o przybycie 15 min wcześniej oraz zabranie wygodnego stroju. Sesja oddechowa będzie odbywała się w pozycji leżącej na macie. Przygotujemy maty, poduszki i koce, ale dla własnego komfortu można też wziąć własne.

Zapraszam,

Davide Scarenzio

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa