Panel dyskusyjny: Jak sztuczna inteligencja zmieni nasze życie?

24 Marca 2021, 17:30-19:15 (środa)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Panel dyskusyjny: Jak sztuczna inteligencja zmieni nasze życie?
już niedostępne -

Sztuczna inteligencja to szeroko pojęte hasło, które coraz częściej oznacza inteligentne przedmioty i narzędzia. Jej algorytmy towarzyszą nam na każdym kroku - od domów, po miejsca pracy, sklepy, czy wizyty u lekarza.

Jak wykorzystać jej potencjał? W jakich dziedzinach najszybciej się rozwija? Czy powinniśmy obawiać się szybkiego rozwoju SI i uczenia maszynowego? Na te i wiele innych pytań spróbujemy sobie odpowiedzieć podczas nadchodzącego panelu dyskusyjnego.


Do dyskusji zaprosiliśmy 3 prelegentów z firmy DataArt, intive & SoftwareMill:

Konrad Łyda

Konrad Łyda - Machine Learning Engineer, zawodowo zajmujący się zagadnieniami praktycznego tworzenia, wykorzystania i utrzymywania rozwiązań opartych o modele Uczenia Maszynowego i Sieci Neuronowe. Próbuje zaprzęgać konie Deep Learningu do wozu Wizji Komputerowej. Bardzo lubi automatyzację. Wszystkiego. W wolnych chwilach współorganizuje spotkania społeczności skupionej wokół Data Science oraz pomaga wejść w świat machine learning publikując na UczymyMaszyny.pl

Tomasz Wszelaki

Tomasz Wszelaki przez ostatnie 11 lat pracowałem jako Software Development Engineer in Test w chmurze, telekomunikacji, bankowości i VoD na wielu różnych stosach technologicznych. Obecnie, pracuje w firmie intive w projekcie z działu bioinformatyki, gdzie tworzy automatyzację systemu obsługi danych wysyłanych przez maszyny wykonujące testy DNA. Prowadzi rozmowy kwalifikacyjne i szkolenia dla młodszych testerów. Lubi brać udział w całym procesie życia projektów od pomocy przy analizie biznesowej, poprzez code review implementacji, testy manualne, automatyzację testów aż po udział we wdrożeniach. Uwielbia testy eksploracyjne i poznawanie nowych technologii i rozwiązań.

Tomasz "szimano" Szymański

Założyciel i CEO SoftwareMill - ponad 70-cio osobowego software house, który od ponad 10 lat zatrudnia, w pełni zdalnie, wysokiej klasy inżynierów z całej Polski. Inżynier z 14-letnim stażem. Entuzjasta innowacyjnych technologii i sposobów zarządzania. Założył firmę w 100% zdalną, gdy wszyscy mówili, że zdalnie nie da się pracować. Wprowadził zasady turkusowej organizacji, zanim ten termin został wymyślony przez Frederica Laloux. W 2020 powołał w SoftwareMill ReasonField Lab - spółkę badawczą, której celem strategicznym jest dostarczanie wysokopoziomowych rozwiązań z zakresu Machine Learning.

Firma DataArt

DataArt zajmuje się konsultingiem technologicznym na skalę globalną - projektuje, opracowuje i wspiera unikalne rozwiązania IT. Dzięki temu pomaga klientom uzyskać doskonałe rezultaty biznesowe. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie i wybitny talent techniczny. Zespoły DataArt tworzą nowe produkty i modernizują istniejące systemy, mając realny wpływ na transformację technologiczną w wielu branżach.

Firma SoftwareMill

SoftwareMill to partner technologiczny wybierany przez firmy i organizacje na 5 kontynentach. Jesteśmy zespołem inżynierów oprogramowania i pasjonatów nowych technologii. Swoim klientom oferujemy inżynierskie podejście, tradycyjną etykę pracy, transparentność, ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zdalnych projektów IT, oraz trwałe relacje biznesowe, które przekładają się bezpośrednio na jakość tworzonych przez nas systemów. Pomagamy firmom odkryć rzeczywiste potrzeby i cele, dostarczając rozwiązania oparte o systemy rozproszone, Big Data, Machine Learning, analitykę danych oraz blockchain.

Firma intive

intive to międzynarodowy IT powerhouse, wspierający największe światowe marki w procesie transformacji cyfrowej produktów i usług. Łączymy inżynierię i wyobraźnię, kochamy to, co robimy i wierzymy w moc cyfrowych rozwiązań.

Język wydarzenia: polski

Zobacz również:

inne