To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Inauguracja działalności nowej Delegatury Izby w Rudzie Śląskiej
już niedostępne -

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach systematycznie powiększa zasięg terytorialny swoich działań. Efektem kilkumiesięcznych prac jest powołanie nowej Delegatury Izby z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Uroczyste spotkanie inaugurujące powołanie Delegatury odbędzie się 24 lutego w rudzkiej restauracji "Stara Drukarnia".

Co godne podkreślenia, to już ósma delegatura RIG w województwie śląskim.

- Izba od początku swej działalności aktywnie współpracuje z przedstawicielami samorządu terytorialnego oraz wspiera lokalnych przedsiębiorców w nawiązywaniu wzajemnych kontaktów biznesowych. Cieszymy się, że możemy być bliżej firm z Rudy Śląskiej i okolic - wyjaśnia Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

W trakcie spotkania zostanie powołany Prezes nowej Delegatury, a także podpisana umowa o współpracy pomiędzy Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach i Fundacją Wspierania Transformacji Regionu "Silesia Future".

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Grzegorz Puda, Minister Funduszy i Polityki Regionalnej, który w swoim wystąpieniu przybliży problematykę funduszy europejskich dla przedsiębiorców.

W programie wydarzenia przewidziano także powitanie nowych Firm Członkowskich RIG Katowice z terenu Rudy Śląskiej.

Na spotkanie zapraszamy Firmy Członkowskie i Partnerów naszej Izby z Rudy Śląskiej, a także tych przedsiębiorców z Rudy Śląskiej, którzy chcieliby poznać naszą organizację i rozważają członkostwo.

Początek spotkania o godz. 15.00, zakończenie zaplanowano około godz. 17.30.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: TUTAJ.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Ruda Śląska