Dojrzewalnia Mindfulness​ (interaktywny program online)

18 Października 2020, 19:00 (Niedziela)

online (zoom),

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Dostęp do programu Dojrzewalnia (6 miesięcy) + biblioteka nagrań + poranne medytacje
już niedostępne 800,00 zł -
  Rata I 50% teraz, rata II w dniu rozpoczęcia kursu (Dojrzewalnia 6 miesięcy + biblioteka nagrań + poranne medytacje)
już niedostępne 400,00 zł -
  PAKIET VIP Program Dojrzewalnia (6 miesięcy) + biblioteka nagrań + poranne medytacje + 2 sesje indywidualne + kontakt WhatsApp
już niedostępne 1 300,00 zł -
  Dostęp do programu Dojrzewalnia (3 miesiące) + biblioteka nagrań + poranne medytacje
już niedostępne 600,00 zł -
  Rata I 50% teraz, rata II w dniu rozpoczęcia kursu (Dojrzewalnia 3 miesiące + biblioteka nagrań + poranne medytacje)
już niedostępne 300,00 zł -
  PAKIET VIP Program Dojrzewalnia (3 miesięcy) + biblioteka nagrań + poranne medytacje + 2 sesje indywidualne + kontakt WhatsApp
już niedostępne 1 100,00 zł -

Dojrzewalnia Mindfulness to kilku miesięczny program edukacyjny (stała, zamknięta grupa) dla osób z doświadczeniem medytacyjnym. Jesteś osobą początkującą ? Zapraszamy na kurs Mindfulness START tutaj.

Dojrzewalnia Mindfulness jest przestrzenią do spokojnej i bezpiecznej eksploracji umysłu i procesu zgłębiania umiejętności bycia obecnym w medytacji, jak również obecnym w codziennym życiu.

Wraz z regularną praktyką, rozciągniętą w czasie rozpoczniesz prawdziwe odkrywanie siebie. Regularne, grupowe spotkania, to okazja do wspólnych doświadczeń, dzielenia się naszymi przeżyciami, przemyśleniami w bezpiecznej przestrzeni, w atmosferze wzajemnego zrozumienia i życzliwości.

Masz dwie opcje czasowe: 3 miesięczny program lub 6 miesięczny program.

Celem tego programu jest:

 • Pogłębić swoją dotychczasową praktykę medytacyjną, wejść głębiej w kontinuum tego otwierającego procesu.
 • Sięgnąć po wsparcie, feedback oraz inspiracje dla rozwoju domowej praktyki.
 • Zgłębić praktyki życzliwości wobec własnego ciała, swoich doświadczeń i świata wokół.
 • Ćwiczyć zdolność redukowania stresu w codziennym życiu, prostymi technikami oddechowymi.


Jaki potencjalny wpływ może mieć na Ciebie ten program:

Ćwiczenia, które będziemy wykonywać, wzbogacą nie tylko Twoją praktykę medytacyjną, ale również życie codzienne i relacje z najbliższymi oraz światem.

Regularny tryb naszych spotkań (zoom 2 razy w miesiącu + 3 razy w tyg. medytacja na żywo) będzie motywować i utrwalać zdolność Twojej życzliwej obecności tu i teraz.

Podczas tego programu nauczysz się ofiarować i przyjmować życzliwą, uważną przestrzeń do wsłuchania się w swoje i drugiej osoby doświadczenia.

Nauczysz się kultywować w relacji ze sobą i innymi wewnętrzną perspektywę wolną od: oceniania, wyliczania, udoskonalania.


Co wyróżnia ten program treningowy od innych obecnych na rynku:

Prowadzone na żywo poranne medytacje z trzema jakościami: bezruch, cisza, przestrzeń (tybetańska szkoła). Mają one głęboko uzdrawiające działanie na nasz system nerwowy i pogłębiają zdolność spoczywania w medytacji.

Z czasem wyłania się poczucie wewnętrznej przestrzeni, autentycznej życzliwości oraz zdolność regeneracji i spoczywania w przestrzeni wewnętrznej ciszy. Będziemy czerpać wzajemną inspirację z dojrzewania życzliwej Uważności w nas.


W trakcie pierwszych trzech miesięcy programu Dojrzewalni Mindfulness:

Głównymi tematami naszych eksploracji będzie: relacja z samym sobą, relacja z bliską osobą / osobami. Podczas tego programu nauczysz się:

 • poprawnej postawy medytacyjnej
 • praktyki RAIN według przekazu dr Tary Brach. Praktyka medytacji RAIN to antidotum na spychanie emocji i trudnych doświadczenie 'pod dywan'. To uleczający deszcz życzliwości. Przepracowanie trudnych emocji pomoże Ci nawiązać prawdziwy kontakt ze Sobą i zgłębiać go każdego dnia.
 • metody INSIDE, wglądu by móc pogłębić zrozumienie i uwolnić się od schematycznego myślenia, które Cię ogranicza.


W trakcie kolejnych trzech miesięcy (łącznie sześć miesięcy):
 • pogłębisz zdobyte doświadczenie medytacyjne.
 • zaczniesz uczyć się praktyki 9 oddechów oczyszczających (według Tybetańskiej tradycji).


Spotykamy się w trzech miejscach:

 • Poranne medytacje fb LIVE + dostęp do nagrań. Prowadzone na żywo (wtorki, środy, czwartki o 6 rano).
 • Społeczność: fb (grupa wsparcia), tu możesz zadać pytania, tu znajdziesz bibliotekę, czyli zbiór wszystkich nagrań treningowych.
Celem tej grupy wsparcia jest: stworzenie przyjaznego środowiska gdzie: będziecie się nawzajem wspierać, motywować do regularnej praktyki i umawiać na wspólną medytacje etc.
 • ZOOM: interaktywne warsztaty online. Treningi odbywają się na żywo dwa razy w miesiącu, w niedzielne wieczory (19:00-21:30). Otrzymujesz również Dostęp do nagrań. Niedzielno-wieczorne spotkania na zoom będą wspaniałym zakończenie weekendu i świeżym startem na nowy tydzień.


Kolejna edycja Dojrzewalni Mindfulness rusza w połowie października, lecz możesz już dziś wykupić dostęp i korzystać w swoim czasie z:

- prowadzonych na żywo porannych medytacji (wtorek, środa, czwartek + nagrania)

- społeczności (grupa wsparcia na fb)

- biblioteki z nagraniami z poprzednich treningów.


Aż wreszcie ruszy systematyczna interaktywna nauka w zamkniętej grupie.

Warsztaty na zoom:

Spotkanie zoom no. 1 (18.10.20)

Spotkanie zoom no. 2 (01.11.20)

Spotkanie zoom no. 3 (15.11.20)

Spotkanie zoom no. 4 (29.11.20)

Spotkanie zoom no.5 (13.12.20)

Spotkanie zoom no.6 (27.12.20)


Warsztaty na zoom - kolejne 3 miesiące:

Spotkanie zoom no. 1 (10.01.21)

Spotkanie zoom no. 2 (24.01.21)

Spotkanie zoom no. 3 (07.02.20)

Spotkanie zoom no. 4 (21.02.21)

Spotkanie zoom no. 5 (14.03.21)

Spotkanie zoom no.6 (28.03.21)

Każde warsztaty (zoom) będą trwały 2,5 godziny + 30 min na Q&A. Nie musisz być obecny/na na każdym spotkaniu na żywo, możesz je odsłuchać w dowolnym czasie (nagrania z każdego spotkania będą dostępne aż przez 4 tygodnie po zakończeniu programu).


Posłuchaj opinii kursantki Dojrzewalni:


⭐ Co wyróżnia ten program treningowy od innych obecnych na rynku?

Nie da się ukryć, że odpowiedni nauczyciel medytacji ma kluczowe znaczenie. Jestem praktykiem, codziennie od wielu lat każdego dnia rano zasiadam do swojej medytacji. Techniki, które otrzymałam od moich mistrzów, potrafię przekazać we właściwy i zarazem przystępny, zrozumiały sposób. Mam w sobie dużo entuzjazmu, którym zarażam swoich kursantów, zachęcając ich do medytacji i świeżej eksploracji umysłu. Moim kursantom bardzo pomaga także moje zdystansowane podejście do siebie i do świata oraz poczucie humoru.


O moim ponad 10 letnim doświadczeniu i zażyłej relacji z mentorami i mistrzami medytacji przeczytasz na www.karo-tashi.com


To co wyróżnia ten kurs, to z pewnością regularna praktyka medytacyjna prowadzona przeze mnie na żywo, co w dodatkowy sposób motywuje kursantów. Są to poranne medytacje z trzema jakościami: bezruch, cisza, przestrzeń (tybetańska szkoła). Mają one głęboko uzdrawiające działanie na nasz system nerwowy i pogłębiają zdolność spoczywania w medytacji.


Z czasem wyłania się poczucie wewnętrznej przestrzeni, autentycznej życzliwości oraz zdolność regeneracji i spoczywania w przestrzeni wewnętrznej ciszy. Będziemy czerpać wzajemną inspirację z dojrzewania życzliwej Uważności w nas.


Program został tak ułożony, by dać Ci maksymalny czas absorpcji wiedzy i przetestowania metod (medytacji Mindfulness i tybetańskiej). W nauce medytacji i technik Mindfulness najważniejsza jest regularna praktyka. Przekazywana przeze mnie teoria jest prosta, "łatwa w trawieniu", gdyż wynika z mojego wieloletniego empirycznego doświadczenia. Kurs ten kładzie nacisk na regularną praktykę (bo tylko to daje widoczne rezultaty), a moje entuzjastyczne i motywujące podejście, wspomaga ustabilizowanie tego nowego nawyku.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz większego wsparcia, bo samodzielna praca, to dla Ciebie niewystarczająco, skorzystaj z Pakietu VIP, w ramach którego masz 2 indywidulane sesje (75 min) ze mną i kontakt na WhatsApp.


Opinie:

"Nie tylko polecam, ale i zalecam😍😀. Pełen profesjonalizm i opieka nad kursantami. Jako uczestniczka kursu czułam się bezpiecznie i pewnie. Dzięki prowadzącej - Karo - odkryłam nowe zasoby w stabilizacji umysłu poprzez medytację Mindfulness. Dziękuję Karo Tashi😍😀" - Alicja B.


"Z całego serca polecam polecam prace z Karo Tashi. Prawdopodobnie nigdzie nie ma drugiej tak szczerej i otwartej osoby jak ona. Oprócz poczucia humoru, które uwielbiam, jest profesjonalistka w każdym calu. Polecam tez kurs podstaw medytacji Mindfulness, w którym brałam udział - Karo przeprowadziła mnie przez bardzo trudny moment w życiu, za co jestem bardzo wdzięczna.❤️" - Justyna Wałęza


"Codzienne medytacje według instrukcji Karo są początkiem prawdziwej, autentycznej transformacji - zarówno w sferze umysłu, ciała, ale też emocji czy intelektu. Polecam każdemu, kto pragnie uwolnić się od mechanizmów, które automatycznie wkradają się w naszą codzienność i nie pozwalają nam być tu i teraz. Dzięki regularnym treningom z Karo lepiej poznasz samego siebie, nauczysz się rozpoznawać, nazywać i "puszczać" przepływające przez Ciebie emocje, a to w efekcie stanie się trampoliną do pozytywnej przemiany. 💪 Dziękuję Karo, bo jesteś nauczycielem, któremu można zaufać w 100%, a Twoja wiedza i wieloletnie doświadczenie są czymś co zdecydowanie wyróżnia się na tle innych treningów. Dziękuję też za humor, dużo śmiechu i luźną atmosferę, która niesamowicie integruje całe doświadczenie. 🙌" - Paulina Górska


 • Możesz przedłużyć sam dostęp do materiałów kursu Mindfulness START wraz z porannymi medytacjami - patrz bilety.
 • A także skorzystać z przedłużenia porannych medytacji (3 razy w tyg, tj 12 w miesiącu) poprzez wsparcie na Patronite za 100 zł miesięcznie: https://patronite.pl/karotashi

   

O prowadzącej:

Nazywam się Karo Tashi i jestem z wykształcenia psychologiem, z pasji eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, czyli pomyślny znak po Tybetańsku.

Studiowałam w międzynarodowo uznanych szkołach empirycznej pracy z umysłem, poprzez medytacje.

Łącznie 5 lat podyplomowych studiów formalnych, ponad 9 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień Buddyjskich.

Miałam również ogromne szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności.

Po ukończeniu dyplomu z Psychologii w Edynburgu ponad 9 lat temu, dostałam się do The Three Doores Academy. Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona bezpośrednio na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedna z kilku pierwszych uczniów prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Każdy dzień zaczynam medytacją. Jeżdżę regularnie na samotne i grupowe odosobnienia medytacyjne. Prowadzę treningi online, oraz wyjazdowe już od 2013 roku.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (Compassion). Cieszy mnie, przekazywanie uczestnikom moich kursów, to jak w lekki, a jednak głęboki i autentyczny sposób mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego ciemnymi i jasnymi stronami.

www.karo-tashi.com

👉 Wywiad z Karo Tashi, przeprowadzony przez Hakuj Zdrowie:

▪ Mindfulness i trudne emocje ?
Moja historia z MIndfulness: 

Zobacz również:

szkolenia