To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet w formie cegiełki na rzecz fundacji Eklektik Art Charity, organizatora cyklu Eklektik Room o charakterze non-profit. Naszym celem jest wspieranie artystów i środowisk twórczych.




dane fundacji Eklektik Art Charity:
http://www.eklektiksession.com/kontakt
Eklektik Room 5: Lamch/Gospodarczyk/Bond

Bilet w formie cegiełki na rzecz fundacji Eklektik Art Charity, organizatora cyklu Eklektik Room o charakterze non-profit. Naszym celem jest wspieranie artystów i środowisk twórczych.




dane fundacji Eklektik Art Charity:
http://www.eklektiksession.com/kontakt

już niedostępne 30,00 zł -

Piąty odcinek serii Eklektik Room zostanie zarejestrowany w ogrodzie hotelu PURO przy ul. Włodkowica we Wrocławiu. W sobotę 22 sierpnia na improwizowanym 2-częściowym koncercie spotkają się Marcin Lamch, kontrabasista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny współpracujący m.in ze Stanisławem Soyką i Januszem "Yaniną" Iwańskim, Piotr Gospodarczyk na hangu i congach oraz gospodarz Eklektik Room, Radek Bond Bednarz.


Eklektik Room #5
Marcin Lamch - kontrabas
Piotr Gospodarczyk - hang, conga
Bond - bas 2-strunowy, elektronika

sobota 22.08 godz. 20:00
dziedziniec PURO Hotel, ul. Włodkowica 6
zapowiedź festiwalu Eklektik Session 2020: BOXED

Czym jest Eklektik Room ?

Eklektik Room to klimatyczna przestrzeń koncertowa w Eklektik Art na ul. Czystej 4 (Galeria na Czystej) we Wrocławiu. To także cykl spotkań muzyków o wyraźnej tożsamości artystycznej, których cechują chęć eksperymentu i radość ze wspólnego przebywania na scenie i poza nią. Kameralność, intymność i możliwość współodczuwania dźwięków, właśnie ta szczególna bliskość i namacalna obecność improwizujących muzyków czyni sesje w Eklektik Room działaniem elitarnym. To co porusza dogłębnie, to akt tworzenia, kiedy widoczne są emocje i wibracje pomiędzy artystami. http://eklektiksession.com/eklektikroom

Eklektik Room nawiązuje do platformy artystycznej i festiwalu Eklektik Session. Historia tej inicjatywy sięga 2006 roku, od 2013 Eklektik Session odbywa się w formule międzynarodowego spotkania zapraszając do współpracy artystów odmiennych stylistycznie i kulturowo. Zwieńczeniem kolejnych odsłon festiwalu jest wspólny występ pod szyldem Eklektik Orchestra, w niepowtarzalnym składzie z gośćmi festiwalu.
Gospodarzem Eklektik Room jest Radek Bond Bednarz, muzyk i producent, dyrektor platformy i festiwalu Eklektik Session.

video: http://eklektiksession.com/eklektikroom

Organizatorem cyklu Eklektik Room jest fundacja Eklektik Art Charity o charakterze non-profit.
Naszym celem jest wspieranie artystów i środowisk twórczych.

Bilety w formie cegiełek na rzecz fundacji: https://app.evenea.pl/event/eklektikroom5/
dane fundacji: http://www.eklektiksession.com/kontakt



Marcin Lamch
Do jego muzycznych fascynacji można zaliczyć muzykę ludową, reggae, jazz, jungle, d&b, ambient, new folk, punk, rock&roll, funk, soul. W jednej z ankiet Jazz Forum został uznany za jednego z najlepszych polskich basistów. Wystąpił na wielu festiwalach jazzowych w kraju i za granicą, m.in. w Czechach, na Słowacji, czy w Niemczech. Jest absolwentem Państwowego Liceum Muzycznego w Częstochowie w klasie kontrabasu Michała Konopelskiego. Pierwsze muzyczne doświadczenia zdobywał w zespole KaPeLa Trio oraz pod czujnym okiem Janusza "Yaniny" Iwańskiego. Był gitarzystą basowym w zespole rockowym GrajStasiek (Piosenka taty Staśka ukazała się na kompilacji pt. Piotr Kaczkowski Minimax Pl 3 w listopadzie 2005 roku)[1]. Ukończył studia kulturoznawcze na Uniwersytecie Śląskim. Współpracował lub współpracuje m.in. z Andrzejem Przybielskim, Januszem "Yaniną" Iwańskim, Wojciechem Konikiewiczem, Adamem Rogersem, Chromosomos, duetem Lipnicka & Porter, Voo Voo, Martyną Jakubowicz, Stanisławem Sojką, Marcinem Pospieszalskim, Mateuszem Pospieszalskim, Maciejem Tubisem i Antoniną Krzysztoń.

Piotr Gospodarczyk
Z wykształcenia ekonomista i pedagog, z zamiłowania muzyk. Prowadzi działalność edukacyjną Szkołę Rytmu (szkolarytmu.pl) projektuje interdyscyplinarne wykłady, warsztaty, wydarzenia i koncerty dla liderów oświaty i biznesu, spotkania edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Współtworzy projekt międzykulturowej orkiestry przy Uniwersytecie Wrocławskim (uniorchestra.com).

Radek Bond Bednarz
Aktywny na wielu polach jako muzyk, basista, kompozytor, producent, niezależny wydawca. Lider międzynarodowego tria Hang Em High, dyrektor artystyczny Eklektik Orchestry. Z końcem 2019 roku ukazał się jego album Silent Witness, który jest swoistym dialogiem pomiędzy wpływami elektroniki, nowoczesnego jazzu, ambientu oraz muzyki dalekiego wschodu i muzyki afrykańskiej. Występował na prestiżowych festiwalach na całym świecie. Ma na koncie blisko 20 autorskich wydawnictw, współpracował z wieloma artystami z różnych stron świata, są wśród nich Nils Petter Molvaer, Yossi Fine, Jojo Mayer, Eivind Aarset, Guo Gan, Mieko Miyazaki, Nadishana, Mariam Wallentin, Lucien Dubuis, Claudio Puntin, Alfred Vogel, Ganesh Anandan, Jan Bang, Erik Honore, Arve Henriksen, Erland Dahlen, Loup Barrow, Roli Mosimann, Blu Rum 13, Meng Tian.



Zobacz również:

koncerty wydarzenia Wrocław