2. Łódzki Kongres Świętej Faustyny

3 Września 2022, 08:00 (Sobota) - 4 Września 2022, 00:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja uczestnictwa
3 Września 2022, 09:00

Kongres będzie spotkaniem przedstawicieli parafii św. Faustyny i Miłosierdzia Bożego z całej Polski, oraz wszystkich, którym bliskie jest posłanie św. Faustyny. Chcemy przypomnieć, że Bóg wybrał Łódź na miejsce objawienia się Helenie Kowalskiej i przekazania jej Swojej woli powołania jej do życia konsekrowanego i świętości, że to w Łodzi padły słowa "Dokąd cię cierpiał będę i dokąd mnie zwodzić będziesz?".

Celem Kongresu jest przede wszystkim pokazanie miasta Łodzi jako miejsca, gdzie zaczęła się droga świętej Faustyny w Apostołowaniu Miłosierdzia. Ponadto chcemy, aby Kongres był miejscem wymiany doświadczeń dotyczących kultu Bożego Miłosierdzia, św. Faustyny i realizacji misji bycia "Apostołami Bożego Miłosierdzia".

Podczas Kongresu planowane są trzy panele dyskusyjne z udziałem zaproszonych gości. Myśli przewodnie zaczerpnięte są z "Dzienniczka", i dotyczą apostolstwa Miłosierdzia. 


Uczestnictwo w Kongresie możliwe jest po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz zakupu BEZPŁATNEGO biletu potwierdzającego uczestnictwo.

Bilet uprawnia m.in. do korzystania z wyżywienia w pierwszym dniu: obiadu oraz przerw kawowych.

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zakup biletu potwierdzającego uczestnictwo oznacza akceptację Regulaminu.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w 2. Łódzkim Kongresie Świętej Faustyny !

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Łódź