Festiwal Mentoringu 2023

25 Października 2023, 13:15-21:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
250 PLN + VAT cena do 18.10 2023, później 350 PLN + VAT Konferencja inspiracyjno-mentoringowa

250 PLN + VAT cena do 18.10 2023, później 350 PLN + VAT

dostępnych: 388

już niedostępne -
350 zł + VAT cena do 18.10.2023, później 390 PLN + VAT Udział w Gali Mentoringu

350 zł + VAT cena do 18.10.2023, później 390 PLN + VAT

dostępnych: 451

już niedostępne -
70 zł + VAT, dostępne do 18.10.2023 r. Indywidualne spotkanie z mentorem

70 zł + VAT, dostępne do 18.10.2023 r.

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
630 zł + VAT dostępne do 18.10.2023 Pakiet ALL - Udział w indywidualnym spotkaniu z mentorem + Konferencji + Gali Mentoringu

630 zł + VAT dostępne do 18.10.2023

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
580 zł + VAT cena do 18.10.2023, później 620 PLN + VAT Pakiet Konferencja + Gala

580 zł + VAT cena do 18.10.2023, później 620 PLN + VAT

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

ZAPRASZAMY NA FESTIWAL MENTORINGUKONFERENCJA INSPIRACYJNO-MENTORINGOWA


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ INSPIRACYJNO-MENTORINGOWĄ, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W RAMACH FESTIWALU MENTORINGU!

Już 25 października 2023 zapraszamy do Hotelu Airport Okęcie w Warszawie na konferencję inspiracyjno-mentoringową.

Podczas popołudniowej konferencji spotkasz i zaczerpniesz inspirację oraz wiedzę od najlepszych mówców w Polsce. Dostaniesz wsparcie i inspiracje do dalszego rozwoju zawodowego.

Gdzie i kiedy?

25 października 2023 r. godz. 13:15-18:00

Airport Hotel Okęcie

ul. Komitetu Obrony Robotników 24, Warszawa


Kto wystąpi

Aldona Królikowska - Zaufanie w przywództwie. Między naiwnością a oczywistością


Małgorzata Sztejter Moc zadawania pytań

Pytania - są podstawą pracy Menora i są dla nas super naturalne, kiedy jesteśmy dziećmi (4 letnie dzieci zadają 390 pytań dziennie). Z czasem tracimy swobodę zadawania pytań, głównie pod presją społeczną. W niektórych zawodach opieramy się na zadawaniu pytań (lekarze, adwokaci, dziennikarze), ale stawiam pytanie, czy w biznesie jesteśmy równie dociekliwi. Czy raczej - jesteśmy dociekliwi, gdy chodzi o tematy związane z klientami (rozwój produktów, identyfikowanie potrzeb klientów), natomiast gdy chodzi o działania managerskie i rozwój ludzi, często nam tej dociekliwości brakuje. "Wiemy, co myśleć, wiemy, na co stać naszych ludzi". Dajemy rady (które często nie są dobrym pomysłem, co najmniej z kilku powodów), czasem decydujemy za innych, co jest dla nich najlepsze. Gdybyśmy częściej zadawali pytania oparte na autentycznej ciekawości, zyskalibyśmy wiele - od większego zaangażowania pracowników, przez lepsze rozwiązania, skuteczniejszą zmianę czy choćby komunikowanie wartości, które deklarujemy.

Na koniec - dlaczego nie pytam "czy są jakieś pytania".


Anna Trochim - Liderka… w pogoni za…

Julia, lat 10. Wstaje rano po 30 minutach od przebudzenia. Dobiera ubranie zgodnie ze swoim nastrojem. Niespiesznie schodzi na śniadanie, którym delektuje się minuta po minucie. Nawet wtedy, kiedy po raz kolejny słyszy "kochanie szybciej, nie mamy czasu". Być może jesteś aktywną zawodowo mamą, córką, żoną, partnerką czy kochanką. Jesteś liderką. Starasz się ogarnąć cały wszechświat, choć nieogarnięty zostaje Twój prywatny mikrokosmos. Z dnia na dzień gonisz, by sprostać oczekiwaniom innych - tym wypowiedzianym i niewypowiedzianym, tym prawdziwym i przez Ciebie zakładanym. Ale za czym gonisz tak naprawdę?


Joanna Plaisant - Impostor syndrome - syndrom oszusta

Osiągnięcie sukcesu zazwyczaj wzbija nas na wyżyny, dodaje energii i napędza do dalszego działania. Jednak często potrafi być też doświadczeniem wywołującym niepokój.

Wiele osób osiąga niesamowite sukcesy, realizuje projekty, które przekraczają wcześniej założone przez nich możliwości, jednocześnie w tym samym czasie przeżywając miażdżący "syndrom oszustki' - impostor syndrom.

Badanie KPMG wykazało, że 75% kobiet na stanowiskach kierowniczych w różnych branżach doświadczyło w swojej karierze zawodowej syndromu oszustki, czyli poczucia nieadekwatności i zwątpienia, które sprawia, że stale wątpią, czy mają wystarczające kwalifikacje do danego stanowiska. Pomimo wykształcenia, certyfikatów i szkoleń trudno im czuć się komfortowo ze sobą i dostrzegać swoją wartość. Dlatego też zazwyczaj pracują długie godziny, aby się wykazać, boją się zadawać pytania lub prosić o pomoc, unikają zabierania głosu.

Skąd bierze się syndrom oszustki? Dlaczego "dopada" częściej kobiety? Jak pomóc sobie w pozbyciu się go na zawsze?


Nina Ambroziak - Twoje myśli kształtują Ciebie i Twoją rzeczywistość- prawda czy mit?

Coraz częściej słyszymy o potędze umysłu, który poprzez myśli i słowa wpływa na to czego doświadczamy. Czy takie podejście ma swoje realne uzasadnienie? Podczas prelekcji podzielę się moimi kilkuletnimi doświadczeniami z sesji hipnoterapeutycznych, które pozwalają dotrzeć do podświadomych przekonań zapisanych w dzieciństwie. Korzystając z obserwacji i wniosków moich klientów przyjrzymy się kreatywnej części umysłu z praktycznego punktu widzenia.


Marta Stańczak - Szczęśliwi ludzie robią biznes - czyli o tym jak pomagać szczęściu i odnosić sukcesy

Szczęście sprzyja kreatywności, podnosi satysfakcję, a przede wszystkim - dodaje skrzydeł. To właśnie dzięki szczęściu mamy motywację, aby wyzwalać pełen potencjał swoich możliwości. Okazuje się, że szczęście w biznesie jest równie istotne, co w życiu prywatnym. Dla każdego bycie szczęśliwym oznacza co innego, dlatego tak ważne jest, aby w przestrzeni zawodowej skupiać się w pierwszej kolejności na człowieku.

Marta kładzie szczególny nacisk na wellbeing, bo wierzy, że szczęśliwi ludzie robią biznes. Kluczowym elementem jej sukcesu jest budowanie utalentowanych zespołów i tworzenie środowiska, które pozwala rozwijać się pracownikom. Podejście to proponuje również klientom, współpracując z nimi przy tworzeniu przestrzeni do pracy nastawionej na dobre samopoczucie jej użytkowników.


Program spotkania:

13:15 - 13:50

Rejestracja uczestniczek

13:50 - 14:00

Rozpoczęcie konferencji i przywitanie gości

14:00 - 14:20

Prelekcja

Zaufanie w przywództwie. Między naiwnością a oczywistością

Aldona Królikowska

Menedżerka z 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, doświadczona mentorka i coach. Metamentorka i ekspertka merytoryczna Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate.

14:20 - 14:40

Prelekcja

Moc zadawania pytań

Małgorzata Sztejter

Akredytowany executive & team coach, mentorka oraz trenerka mentorów. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zarządcze w międzynarodowych firmach doradztwa profesjonalnego (PwC oraz CMS Cameron McKenna).

14:40 - 15:40

Panel dyskusyjny

TEMAT WKRÓTCE

15:40 - 16:00

Przerwa kawowa

16:00 - 16:20

Prelekcja

Liderka… w pogoni za

Anna Trochim

Liderka HR, członkini Executive Committee, Head of HR Business Partnering w regionie CEE. Certyfikowany trener biznesu, coach, mentor i trener mentalny. Członkini organizacji CEO Round Table.

16:20 - 16:40

Prelekcja

Impostor syndrome - syndrom oszusta

Joanna Plaisant

Strategic Partnership & Sustainability Associate Director, ESG Lead w polskim oddziale Arcadis. Prawnik, mediator oraz pośrednik z międzynarodowym, czternastoletnim doświadczeniem, zdobytym w organizacjach związanych z rynkiem nieruchomości oraz firmach franczyzowych.

16:40 - 17:00

Prelekcja

Twoje myśli kształtują Ciebie i Twoją rzeczywistość- prawda czy mit?

Nina Ambroziak

Trenerka szybkiej, mentalnej zmiany poprzez pracę z podświadomością. Hipnoterapeutka Rapid Transformational Therapy®, Certyfikowany Coach RTC®, Profesjonalna Mentorka Biznesowa.

17:00 - 17:20

Prelekcja

Szczęśliwi ludzie robią biznes - czyli o tym jak pomagać szczęściu i odnosić sukcesy.

Marta Stańczak

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży Facility Management oraz kompleksowych rozwiązań w miejscu pracy. Z Sodexo Polska związana od dziewięciu lat.

17:20 - 18:00

Networking

18:00 - 19:00

Uroczysta Gala Mentoringu

19:00 - 21:00

Afterparty


Koszt udziału w konferencji inspiracyjno-mentoringowej:

Bilet wstępu dla uczestniczki obejmuje:
 • udział w panelu i prelekcjach
 • przerwy kawowe,
 • networking

Bilety
Cena biletu do 18.10.23 r.: 250 zł + VAT

Cena biletu od 19.10.23 r.: 350 zł + VAT

Po potwierdzeniu Twojej rejestracji przez organizatora, otrzymasz fakturę lub rachunek do zapłaty za bilet. 

  aaa

GALA MENTORINGU

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA GALĘ MENTORINGU, PODCZAS KTÓREJ ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTE WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW UCZESTNIKOM IV EDYCJI ORAZ OFICJALNE ROZPOCZĘCIE V EDYCJI PROGRAMU MENTORINGOWEGO!

25 października 2023 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbędzie się uroczyste zakończenie IV oraz oficjalne rozpoczęcie V edycji Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate. Serdecznie zapraszamy na bankiet i wspólny networking.

Będzie to również okazja do nawiązania relacji i efektywnego spędzenia czasu w towarzystwie osób biorących udział w wydarzeniu, a także z uczestniczkami i mentorami Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate, wśród których są m.in. prezesi, dyrektorzy oraz najważniejsze osoby z branży nieruchomości i budownictwa w Polsce.

Gdzie i kiedy?

25 października 2023 r. godz. 18:00-21:00

Airport Hotel Okęcie

ul. Komitetu Obrony Robotników 24, Warszawa


Koszt udziału w Gali Mentoringu:

Bilet wstępu dla uczestniczki obejmuje:

 • wręczenie certyfikatów uczestnikom IV edycji programu
 • uroczysty bankiet
 • networking

Bilety
Cena biletu do 18.10.23 r. 350 zł + VAT

Cena biletu od 19.10.23 r. 390 zł + VAT

Po potwierdzeniu Twojej rejestracji przez organizatora, otrzymasz fakturę lub rachunek do zapłaty za bilet. 

aaa

SPOTKANIA INDYWIDUALNE

Spotkania indywidualne z mentorami odbywać się będą w terminie od 23.10.-10.11.2023 r. Ich celem jest wsparcie kobiet na ścieżce ich rozwoju zawodowego.

IDEA WYDARZENIA: 

 • Zapewnienie dostępu do mentoringu jak największej liczbie kobiet, 
 • Wsparcie kobiet w biznesie oraz w rozwoju osobistym i zawodowym, 
 • Wskazanie potencjalnych ścieżek rozwoju kariery, Inspiracja od najlepszych.

Gdzie i kiedy?

23.10.23 r. - 10.11.23 r.

Terminy spotkań oraz dostępni mentorzy zostaną podani uczestniczkom po dokonaniu opłaty za udział.


Koszt udziału w spotkaniu indywidualnym:

Udział w spotkaniu obejmuje:

 • spotkanie 1:1 z wybranym mentorem

Cena 70 zł + VAT

Aby wziąć udział w spotkaniu wypełnij formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEbt2kP_aj2KP3XoJjubiEHu5nhEM1_UNMkieQ3Pm2-XGChQ/viewform?usp=sharing

Myślałeś żeby zostać mentorem i skorzystać ze szkolenia w Programie Mentoringowym Top Woman in Real Estate? Zostań mentorem w ramach Festiwalu Mentoringu w swoim mieście. Szukamy osób, które chciałaby wspierać kobiety w biznesie.

Możesz zostać mentorem dla kobiet, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową oraz dla pań na średnim i wyższym poziomie kariery.

Zgłoś się jako mentor. Jeśli nie masz doświadczenia a czujesz, że to dla Ciebie zapraszamy do zgłoszeń: https://docs.google.com/forms/u/5/d/e/1FAIpQLScG19d6bN44HcOb6a7XjH0TDU9iJ1gbjgG62iDCMt2bKGYjjw/viewform?usp=sharing

PAKIETY PROMOCYJNE

Skorzystaj z pakietów i weź udział w Festiwalu za niższą cenę!

 • Bilet na Konferencję + Galę Mentoringu: 600 580 zł + VAT, cena do 18.10.23, później 620 zł
 • Udział w indywidualnym spotkaniu z mentorem + Konferencji + Gali Mentoringu: 700 630 zł + VAT


Pakiety dla firm:

Twoja firma może zaangażować się bardziej w to wydarzenie, jednocześnie promując się jako firma wspierająca ideę promocji i wsparcia kobiet w biznesie. 

Zakup pakietu to wsparcie projektu, promocja firmy w dobrym kontekście, przed, w trakcie i po wydarzeniu. Pakiet dla Firm Odpowiedzialnych Społecznie, którego cena zależy od ilości zakupionych biletów.

Dowiedz się więcej tutaj

     aaa

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa