To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Miejskie Hale Targowe w Gdyni zapraszają na kreatywny warsztat fotograficzny "Flower BLICK. Fotografia decydującego momentu". Spotkanie  jest częścią wydarzenia Festiwalu Kwiatów - Flower Lovers.

Czas: 20 czerwca 2020 r., godz. 9:30 - 11:30

Miejsce: Miejskie Hale Targowe w Gdyni. Start: plac przed Halą Łukową

Warsztat fotograficzny daje możliwość swobodnej obserwacji otoczenia w myśl zasad nurtu w fotografii "decydującego momentu". Tematem spotkania jest zatrzymanie osobliwych chwil w kadrze takich jak: odcienie emocji wyrażanych przez język ciała, w kontakcie z ludźmi. Uśmiech, zaduma w relacjach między ludźmi w przestrzeni Hal Targowych. Głównymi bohaterkami spotkania będą kwiaciarki, a uczestnicy uchwycą ich interakcje z klientem, przechodniem w otoczeniu straganowych kwiatów i roślin. Dodatkowo nauczą się zasad używania aparatu fotograficznego w trybie umożliwiającym wnikliwy fotoreportaż szkoły Henriego Cartiera-Bressona. 

Udział bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzenie: Marzena i Maurycy Śmierzchalscy - znany, gdyński team fotograficzny, założyciele i właściciele szkoły Frames Studium Fotografii.

Praktyczne wskazówki: 

Warsztat odbywa się w ruchu, w przestrzeni obiektu Hal. Sugerujemy, aby  w miarę możliwości uczestnicy posiadali pustą kartę pamięci oraz całkowicie naładowaną baterię lub drugą na wymianę.

Uczestnicy zgłaszając swój udział, wyrażają zgodę na wykorzystanie praw autorskich wykonanych fotografii przez organizatora.

Prosimy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

#decydującymoment #fotografia

Więcej:

Festiwal Kwiatów - Flower Lovers

Miejskie Hale Targowe w Gdyni


fot. Maurycy ŚmierzchalskiZobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdynia