To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -

Branża spożywcza i gastronomiczna najdłużej czekały w kolejce po innowacje technologiczne. Po fintechach czy martechach (innowacjach w sektorze finansowym i w dziedzinie marketingu) przyszedł czas na foodtech.

Dlatego startujemy z FoodForward - akceleratorem dla branży spożywczej i gastronomicznej, chcemy, żebyś do nas dołączył!

Kogo spotkasz? Wydarzenie inaugurujące działalność FoodForward będzie integracją całej branży spożywczej - producentów, restauratorów, dużych i średnich graczy, startupów foodtechowych, ale także inwestorów, dziennikarzy i influencerów.

Czego możesz się spodziewać? Wskażemy trendy i ścieżki rozwoju branży, przedstawimy dobre praktyki w Polsce i za granicą. Pokażemy who is who w polskim foodtechu. Pokażemy produkty, które są zgodne z naszymi wartościami - zrównoważonego rozwoju, lokalności, innowacji.

Agenda

  • Prezentacja Oli Lazar o działaniach FoodForward, trendach w branży spożywczej
  • Panel poświęcony tematyce dostaw jedzenia
  • Networking


O nas:

FoodForward to projekt Oli Lazar (założycielki serwisu Gastronauci.pl), realizowany we współpracy z polską firmą doradczą CRIDO i akceleratorem ReaktorX.

W obszarze naszych zainteresowań są tematy innowacji technologicznych związanych z jedzeniem i zrównoważonym rozwojem. FoodForward to akcelerator+, bo oprócz programów akceleracyjnych, będziemy integrować społeczność foodtechową, dzielić się wiedzą branżową i doradzać przedsiębiorcom w zakresie pozyskiwania finansowania.


Ze względu na duże zainteresowanie naszym wydarzeniem i ograniczenia przestrzeni, prowadzimy na nie rejestrację - będziemy przesyłać maile zwrotne z informacją o pomyślnej rejestracji.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa