To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne 79,00 zł -

Warsztaty i sesja w studio ze sprzętem Profoto!


Fotografujesz? Może czas wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom i nauczyć się panować nad światłem w warunkach studyjnych? Już 11 czerwca 2021 r. czekamy na Ciebie w studio Mleko z profesjonalną modelką, sprzętem Profoto i Kubą, który podzieli się z Tobą doświadczeniem. Brzmi jak piątek pod znakiem rozwoju? Zgarnij swój bilet już teraz - liczba miejsc ograniczona!

Praca w studyjnych warunkach daje ogromne możliwości dla fotografa, jednak jest też dużym wyzwaniem i wymaga z jego strony doświadczenia oraz umiejętności świadomego korzystania z dostępnych w studio narzędzi.
Jednym z kluczowych elementów jest tutaj światło i to właśnie na nim skupimy się podczas najbliższych warsztatów!

Do dyspozycji uczestników będzie profesjonalne studio, modelka, wyposażenie oraz mentor w postaci fotografa prowadzącego.
Możesz bez przeszkód przetestować sprzęt z wypożyczalni Cyfrowe.rent oraz lampy Profoto!

Portret biznesowy, fotografia ślubna a może po prostu zatrzymanie chwili z bliską osobą? W tych wszystkich sytuacja nie raz, nie dwa znalazł się Jakub Gąsiorowski, fotograf z ponad 10-letnim doświadczeniem https://jstudio.net.pl/

Agenda:
- 13:00 przywitanie gości
- 13:15 prezentacja produktów Profoto oraz zdjęć Jakuba Gąsiorowskiego
- 14:45 krótka przerwa
- 15:00-17:00 fotografowanie modelki z pomocą lamp, rozmowy i dyskusje na temat fotografii z błyskiem


Przyjdź, zabierz ze sobą dobry humor, aparat i bilet, zdobądź pierwsze studyjne doświadczenia i naucz cię tworzyć fotografię z błyskiem!

Czekamy na Ciebie w Studio Mleko: https://studiomleko.pl/pl/

Zobacz również:

szkolenia Fotografia Fotografia portretowa Fotografia profesjonalna Fotografia ślubna Warsztaty artystyczne wydarzenia Poznań