To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Fotowoltaika dla przedsiębiorców. Jakie korzyści przynoszą inwestycje w OZE?", 21.04.2021 r., godz. 10.00-12.00.
już niedostępne -

Zapraszamy wraz z firmą Hanplast Energy na bezpłatne szkolenie online pt. "Fotowoltaika dla przedsiębiorców. Jakie korzyści przynoszą inwestycje w OZE?", które odbędzie się 21.04.2021 r.,
w godz. 10.00-12.00.


AGENDA WYDARZENIA:

  • Z czego składają się opłaty za energię elektryczną.
  • Opłata mocowa - jak jej uniknąć ?
  • Rodzaje instalacji fotowoltaicznych.
  • Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze instalacji fotowoltaicznej.
  • Jaki jest okres zwrotu z inwestycji.
  • Źródła finansowania inwestycji.

Szkolenie przeprowadzi Pan ŁUKASZ MACHAŁA - Business Development Manager, Hanplast Energy sp. z o.o. Fascynuje się nowoczesnymi technologiami, OZE i modelem prosumenckim zarówno w gospodarstwach domowych jak i przedsiębiorstwach. Pomysłodawca i założyciel prosument.org. Absolwent Marketingu i Zarządzania na Politechnice Gdańskiej, studiów podyplomowych "Inwestycje w odnawialne źródła energii - energetyka prosumencka i generacja rozproszona" na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych korporacjach, firmach rodzinnych i samorządzie terytorialnym.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Dla uczestników