To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ZAPROSZENIE
już niedostępne -

Alfonso Rueda Valenzuela
Prezydent Xunta de Galicia
i
Ramiro Fernández Bachiller
Ambasador Hiszpanii w Polsce
oraz
Claudio Andrade Lucena
Radca Turystyki Ambasady Hiszpanii w Warszawie


mają zaszczyt zaprosić Państwa
na prezentację
regionu Galicja i Drogi św. Jakuba,

która odbędzie się w dniu
26 września 2023
w Muzeum Etnograficznym w Warszawie.Godz. 16:00 - Warsztaty z touroperatorami
Godz. 18:00 - Prezentacja i przyjęcie koktajlowePrzyjęcie koktajlowe zostanie przygotowane przez Pana Iñaki Bretala, Szefa Kuchni wyróżnionego gwiazdką Michelin.
Dania będą przygotowane wyłącznie
z oryginalnych galicyjskich produktów.


Prosimy o rejestrację online do dnia 19/09/2023.


Na warsztaty zapraszają touroperatorzy:1. GALIWONDERS
Galiwonders to DMC specjalizujące się w organizacji niestandardowych programów na Drodze św. Jakuba, Via Francigena i w całym regionie Galicji. Jesteśmy lokalną firmą z bogatym doświadczeniem międzynarodowym. Współpracujemy zarówno z indywidualnymi podróżnikami (FIT), jak i grupami.2. RUTAS MEIGAS
Biuro podróży Rutas Meigas uwodzi podróżnych fascynującymi wyprawami przez mistyczne krajobrazy. Specjalizując się w bogatych kulturowo przeżyciach lub podróżach religijnych, takich jak Droga św. Jakuba, tworzymy czarujące trasy, które łączą historyczny urok z lokalnymi tradycjami. Nasze fachowo wyselekcjonowane wycieczki prowadzą odkrywców do poznania ukrytych klejnotów, starożytnych ruin, urzekających krajobrazów, gastronomii, spacerów na łonie natury itp. ukazując duszę północnej Hiszpanii i Portugalii. Odkryj magię podróży z Rutas Meigas.3. PILGRIM
Pilgrim Travel to hiszpańskie DMC z siedzibą w Galicji, specjalizujące się w Drodze św. Jakuba i w północnej Hiszpanii. Dzięki międzynarodowej obecności w ponad 40 krajach oferujemy pakiety turystyczne, programy szyte na miarę, wycieczki premium i szeroką gamę usług uzupełniających, odpowiadających wszelkim potrzebom.
Oprócz ekskluzywnych programów turystyki kulinarnej i winiarskiej, naszym partnerom oferujemy kompletny planer podróży, dzięki któremu można w prosty i dynamiczny sposób, w ciągu kilku minut, całkowicie ułożyć każdą trasę na Drodze św. Jakuba.4. VIAJES INTERRIAS
Firma Viajes Interrias została założona w 1987 roku i od tego czasu rozwija się, poszerzając swą wiedzę i adaptując się do nowych czasów. Jesteśmy pionierem w sektorze turystycznym pod względem niezawodności i wypłacalności. Interrias jest touroperatorem/ DMC specjalizującym się w Hiszpanii, Portugalii, Lourdes i Andorze. Znając dokładnie te miejsca, doskonale zdajemy sobie sprawę z usług i potrzeb wymaganych przez klientów.
Zarządzamy wszystkimi usługami bezpośrednio na miejscu, aby zapewnić najwyższą jakość krajowym i międzynarodowym touroperatorom. Obecnie jesteśmy liderem na rynku tras krajowych i objazdowych, umacniając ten wzrost z roku na rok, dzięki doskonałemu połączeniu fantastycznego zespołu i znaczących inwestycji w nowe technologie.
Ponadto jesteśmy bardzo dumni z naszego produktu Droga św. Jakuba. Odkryj z nami ten znany tradycyjny szlak pielgrzymkowy do Santiago de Compostela i jego różne warianty. Nasze pakiety zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić klientom niezapomniane wrażenia.5. GALICIA DESTINO SOSTENIBLE
Galicia Destino Sostenible to klub produktu utworzony w 2022 r. w Galicji, w odpowiedzi na rosnące potrzeby aby uczynić turystykę działalnością zrównoważoną pod względem środowiskowym, społecznym i gospodarczym.
Klub zrzesza firmy z głównych sektorów turystyki w Galicji (zakwaterowanie, gastronomia, usługi i biura podróży), których wspólną motywacją jest zrównoważona turystyka. Obecnie w klubie jest 80 firm i oferuje ponad 140 wydarzeń, tworząc zrównoważoną, zróżnicowaną i wysokiej jakości ofertę turystyczną.

Zobacz również:

szkolenia Sprzedaż B2B Turystyka wydarzenia Warszawa