Innovation Crunch Warszawa

2 Października 2024, 16:00-20:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Marzysz o własnym startupie? Chcesz rozwijać swoją wiedzę o AI? Ciekawi Cię jak rozwijać swój biznes?

Masz konkretne pytania, ale nie masz komu ich zadać?

👉 Zapraszamy na Innovation Crunch!

Spotkanie ma na celu integrację środowiska startupowego, początkujących przedsiębiorców, innowatorów, młodych osób i reprezentantów świata biznesu oraz stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych i zawodowych. Będziemy rozmawiać o startupach, rozwoju własnej firmy oraz bieżących trendach technologicznych. Swoją perspektywą podzielą się z nami młodzi przedsiębiorcy z listy Forbes 30under30, influencerzy, oraz przedstawiciele świata biznesu. Spotkanie ma też na celu przedstawienie najważniejszych założeń programu akceleracyjnego TeenCrunch -  swoistego MBA wspierającego młode osoby, zdeterminowane do rozwoju własnych innowacyjnych projektów.

Agenda:

🎟️ od 15:30 - rejestracja z networkingiem

🧩16:00 - 16:30 - prezentacja programu TeenCrunch powered by YBP

💡16:30 - 17:00 - inspirująca prelekcja Kasi Gryzło "Jednorożec czy nosorożec - jakim zwierzakiem jest startup? Case study HearMe"

🎤17:15 - 18:30 - sesja pytań od publiczności do doświadczonych praktyków - założycieli startupów, ekspertów z obszaru technologii, AI i świata biznesu. Spotkanie prowadzone przez moderatorkę, która zadaje pytania zgłoszone na etapie rejestracji oraz oddaje głos bezpośrednio uczestnikom z sali. Cel: zaproszenie uczestników do współtworzenia spotkania, przygotowania i zadawania pytań, które rzeczywiście nurtują młodych ludzi i odpowiadają na ich potrzeby; pokazanie wyzwań i perspektyw z punktu widzenia przedstawicieli różnych pokoleń oraz prezentacja możliwości oraz odnoszących sukces startupów i firm w danym regionie.

17:15 - 1. tura pytań do naszych Panelistów i Panelistek, wątek przewodni - "Czy zacząć i jak zacząć przygodę z własnym biznesem oraz gdzie szukać wsparcia?", w tej części usłyszycie odpowiedzi na pytania kierowane do: Dawida Dziadkowca, prężnie działającego na Instagramie twórcy treści edukacyjnych, Jakuba Kaszuby, propagatora metaversu z Banku PKO BP, Karoliny Małogockiej, specjalistki z Akademii Leona Koźmińskiego działającej w obszarze digital marketingu i cybersecurity, Pawła Gudro, twórcy startupy, ale i osoby działającej w inkubatorze oraz Magdaleny Sęktas, alumnki TeenCrunch, działającej m.in. w Fundacji SML. 

17:55 - 2. tura pytań do naszych Gości, wątek przewodni - "Dos and don'ts w startupie". Tutaj pytania padną w stronę: Wiktorii Wójcik, założycielki InStreamly, Marcina Waryszaka, twórcy rozwiązania terapeutycznego dla dzieci - Calmsie, Michała Sukiennika, współtwórcy agencji low- i no-code Personit, Aleksandry Mycan, jednej z założycielek startupu Fast Track i Alumnki akceleracji YBP oraz Szymona Grochockiego, Alumna TeenCrunch, co-foundera zwycięskiego ShareSquare. 

🤝 od 18:30 do 20 - networking przy poczęstunku.

Prelegentka:

Kasia Gryzło, CEO HearMe, wierzy w świat, w którym ludzi nie boli brzuch ze stresu w pracy. W HearMe odpowiada za strategię biznesową, finanse i finansowanie oraz przede wszystkim ludzi (by każdy czuł, że jest w odpowiednim miejscu, które pozwala mu/jej na realizowanie swojego potencjału). W przeciągu 4 lat HearMe zdobyło 150+ Klientów B2B w Polsce, Wielkiej Brytanii i USA, finansowanie od cenionych VC i aniołów biznesu z UE, a 48% wszystkich użytkowników ma pierwszy raz w życiu kontakt z psychologiem właśnie w aplikacji HearMe. Edukację zdobyła w USA, Wielkiej Brytanii i Holandii. Karierę zaczynała w największych agencjach reklamowych w Polsce zdobywając nagrody KTR, Effie, Golden Arrows. Podobno dźwięk jej śmiechu ma zasięg aż 3 pięter, ale nikt jeszcze tego naukowo nie udowodnił.

Panele w czasie Innovation Crunch to niebywała okazja by zadać nurtujące pytanie zaproszonym Gościom, zobaczcie kogo możecie przepytać 👇

Paneliści i Panelistki:

Wiktoria Wójcik, Współzałożycielka inStreamly. Wyróżniona Forbes 30 under 30 Europe Media & Marketing; Forbes Polska 25 under 25 oraz Bizneswoman Roku: Liderka w Nowych Technologiach. Zaczynała jako streamerka i ekspertka od kampanii gamingowych. Wraz z inStreamly pomogła ponad 160 markom takim jak Netflix, Samsung czy PlayStation docierać do graczy poprzez sieć 155 000 twórców gamingowych w 15 krajach. Dzieli się wiedzą o generacji Z, zwłaszcza w obszarze marketingu. Pojawiła na łamach ponad 100 konferencji, portali czy podcastów, w tym Web Summit, TedX, Impact CEE, Infoshare, Perspektywy Women in Tech, Creator Conf, AdAge, MyCompany i Forbes.

Dawid Dziadkowiec, Co-founder Pricemap, założyciel portalu i podcastu Karierowo oraz twórca treści edukacyjnych na Instagramie. Doświadczenie biznesowe zdobywał prowadząc swoją agencję marketingową, a później jako manager zespołu sprzedaży w globalnym startupie edrone. W swojej działalności stawia na marketing video i silną markę osobistą. Prywatnie hoduje rośliny i uprawia Kalistenikę.

Aleksandra Mycan, CEO i współzałożycielka dynamicznie rozwijającego się startupu FastTrack, który skupia się na digitalizacji systemów kolejkowych. Projekt rozpoczął się w branży gastronomicznej, ale obecnie firma rozwija dedykowane oprogramowanie dla szpitali i przychodni. Aleksandra posiada bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą, inspirując ją do podejmowania ambitnych celów. Była także prelegentką m.in. na konferencji TEDx, gdzie dzieliła się swoją pasją i doświadczeniami, inspirując innych młodych przedsiębiorców do podejmowania działań. Aktualnie, startup skaluje działalność na rynki międzynarodowe i wprowadza kolejne innowacje w obszarze healthcare i digitalizacji procesów.

Marcin Waryszak, CEO & Co-founder Calmsie - startupu tworzącego platformę wspierającą leczenie dzieci z depresją i zaburzeniami lękowymi.
Jest doradcą przy okrągłym stole Ministerstwa Zdrowia, a także ekspertem międzynarodowej grupy i4KIDS zrzeszającej decydentów sektora medycznego dla innowacji w pediatrii. Założyciel startupu Envirly, speaker TEDx. Za działalność biznesową został wyróżniony jako Forbes 25 under 25, Forbes 1 z 10 najbardziej inspirujących młodych przedsiębiorców, czy Brief 1 z 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie.

Dr Karolina Małogocka, to ekspertka z prawie 20-letnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa i transformacji cyfrowej. Pracuje jako wykładowczyni i badaczka na Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie specjalizuje się w relacjach człowiek-maszyna oraz w roli danych i technologii w marketingu. Jej praca naukowa obejmuje m.in. opracowanie skali do pomiaru ryzykownych zachowań cyfrowych w organizacjach. Karolina obroniła doktorat na temat prywatności w internecie i zarządzania danymi, a także prowadzi programy edukacyjne rozwijające kompetencje cyfrowe, takie jak projekt "Cyber Citizen" z Aalto University z Helsinek, który podnosi świadomość w zakresie ochrony w sieci w krajach UE.

Jakub Kaszuba , Product Manager zespołu Metaverse oraz ekspert ds. projektów innowacyjnych w największym banku w Polsce, odpowiedzialny za rozwój wizji, strategii i ekspansji banku w obszarze Metaverse. Lider i koordynator prac związanych z wejściem PKO Banku Polskiego do świata Metaverse, tworzący i nadzorujący wdrożenia projektów wykorzystujących nowe technologie immersywne, w tym platformy gamingowe, klasy Metaverse, VR/XR i blockchain. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, od 2014 roku aktywnie zajmuje się technologią blockchain, rynkiem kryptoaktywów, NFT oraz Web 3.0. Posiada doświadczenie w realizacji strategicznych inicjatyw, które wspierają cyfrową transformację sektora bankowego.

Michał Sukiennik, co-founder agencji no-code/low-code Personit. Entuzjasta nowych technologii. Mentor startupów, z wykształcenia prawnik, doświadczenie zdobywał w renomowanych agencjach programistycznych. Jak mówi: "W czasach kryzysu narzędzia low-code i no-code odegrają kluczową rolę zarówno w stymulowaniu rozwoju technologicznego, jak i optymalizacji wewnętrznych procesów firmy. Znajomość tych narzędzi będzie głównym czynnikiem sukcesu każdej firmy."

Magdalena Sęktas, Finance &Legal Director w Fundacji SML, studentka Szkoły Głównej Handlowej, zwyciężczyni strartupowego programu akceleracyjnego TeenCrunch edycja IV (ShareSquare) oraz Econverse Cup 2023, odpowiedzialna za rozwój wielu projektów, takich jak np. projekt społeczny PoPRAWKA, którego jest współzałożycielką. Jest aktywna społecznie i udziela się wolontariacko (np. Impact CEE), to także absolwentka Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 6.0. Jej wszechstronność i zaangażowanie w rozwój osobisty potwierdzają jej doświadczenia zdobywane podczas stażu w firmie BLIK oraz zaangażowanie w liczne organizacje studenckie.

Paweł Gudro to absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Sorbonne University w Paryżu, który od lat z pasją wspiera rozwój przedsiębiorczości i innowacji. Obecnie koncentruje się na rozwoju Digital Creative Cluster oraz swojego startupu z branży health-care & wellbeing.Paweł chętnie dzieli się swoją wiedzą i energią z młodymi ludźmi, inspirując ich do działania, niezależnie od tego, czy marzą o założeniu startupu, fundacji, czy chcą po prostu rozwijać swoje umiejętności. W jego rozumieniu przedsiębiorczość to postawa, która wykracza poza schematy. 

oraz Alumn IV edycji programu - Szymon Grochocki, co-founder ShareSquare.

Pierwszy panel będzie moderował Prezes YBP - Adrian Migoń.

Adrian Migoń Przedsiębiorca społeczny, CEO Youth Business Poland, ekspert z zakresu innowacyjności, przedsiębiorczości i mentoringu. Od ponad 15 lat roku zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Drugą część wraz z krótką prelekcją zachęcającą do networkingu poprowadzi Michał Domański!

Michał buduje polski ekosystem AI poprzez eventy, społeczności i lobbing, współpracując z najlepszymi startupami, funduszami i badaczami AI w Polsce. Uczy osoby nietechniczne jak pracować z technologią. Doradza i odradza przy wdrożeniach AI i no-code. Prowadzi zajęcia dla przedsiębiorców oraz studentów z rozwoju biznesu. Pracuje z introwertykami nad ich umiejętnościami networkingowymi. Pomagam firmom efektywnie jeździć na konferencje.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa