inQUBE Breakfast

17 Maja 2024, 09:00-12:00 (Piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  17.05 godz. 9:00-12:00 - inQUBE Breakfast
już niedostępne -
  17.05 godz. 9:00-12:00 - inQUBE Breakfast (LISTA REZERWOWA)
już niedostępne -

Po krótkiej kwietniowej przerwie, podczas której startowaliśmy z inQUBE Academy, wracamy do naszych networkingowych spotkań w cyklu inQUBE Breakfast! 💚 Tym razem skupimy się na strategiach wychodzenia za granicę i ekspansji zagranicznej startupów.

Celem naszej inicjatywy jest nie tylko wsparcie rozwoju biznesu, ale także integracja lokalnego ekosystemu startupowego.
Podczas majowego spotkania będziemy dyskutować o strategiach "Think Big!" - czyli jak nowe przedsiębiorstwa mogą skutecznie rozszerzyć swoją obecność na rynkach międzynarodowych, wdrażając innowacyjne podejścia i strategie biznesowe🚀

Dołącz do naszej inspirującej dyskusji, posłuchaj ciekawych historii i przekonaj się, jakie strategie mogą pomóc startupom osiągnąć sukces na skalę międzynarodową! 👀

inQUBE Breakfast to przede wszystkim okazja do rozmowy i budowania relacji biznesowych, dlatego po części merytorycznej zaprosimy wszystkich na wspólne śniadanie, w trakcie którego, w luźnej atmosferze przy kawie, będzie czas na rozmowę, wymianę kontaktów i zadawanie pytań.


Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE

Będziesz z nami? Wygeneruj bezpłatnie grafikę na swoje social media dzięki Evento i podziel się ze znajomymi tą informacją! 

Miejsce spotkania:
inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości - ul. Wielka 67, 53-340 WrocławLiczba miejsc jest ograniczona!

Zachęcamy również do zapisów na listę rezerwową.


Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy i numer telefonu!


inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych.

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław