ITAD - IT Academic Day

21 kwietnia 2016, 09:00-18:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  IT Academic Day
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Kolejna edycja Konferencji IT Academic Day odbędzie się już 21 kwietnia 2016 roku, w godzinach 9-18, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej. Głównym organizatorem tegorocznej odsłony jest PrimeBit Studio sp. z o.o., natomiast współorganizatorami: Cervi Robotics sp. z o.o.Koło Naukowe Nowych Technologii Programistycznych WSIiZ, oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

IT Academic Day należy do ogólnopolskiej serii bezpłatnych konferencji informatycznych, odbywających się corocznie w największych miastach Polski. W stolicy Podkarpacia konferencja ta odbywać się będzie po raz piąty i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ze względu na ogromny sukces wydarzenia w poprzednich latach, to właśnie rzeszowski ITAD zamknie edycję 2015/2016 wszystkich krajowych konferencji IT Academic Day.

Celem akademickiego dnia IT jest szerzenie praktycznej wiedzy w zakresie najnowszych i najciekawszych trendów w dziedzinie informatyki, biznesu oraz strat-up'ów.

W tym roku dla uczestników konferencji dostępne będą:

- Sala główna, gdzie odbędą się ciekawe wykłady, konkursy, a także ceremonie rozpoczęcia i zakończenia eventu

- Strefa testów, w której lokalne start-up'y oraz zaproszone firmy będą mogły pokazać własne opracowania.

- Stoiska partnerów konferencji

- Strefa Chillout z konsolami Xbox i Oculus Rift.

W ubiegłym roku na rzeszowskiej konferencji ITAD pojawiło się około 400 osób, zarówno z Rzeszowa, jak i Lublina czy Krakowa. W tym roku szacujemy około 500 uczestników wydarzenia. Ponadto, tegoroczna konferencja została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa. Warto wspomnieć, że planowana jest również relacja w czołowych mediach regionalnych (TVP3 RZESZÓW, Portal BiznesiStyl, Błękitna.tv, Nowiny24, Nowiny Gazeta Codzienna, MójRzeszów, RadioVia, KLASTERit, SWIPER, EventLista, INUP, Młodzi.Rzeszów, TV.Łańcut, Gry z Podkarpacia, Wyjdź przed Szereg, Business Centre Club).

Rejestracja oraz agenda konferencji: https://itad.wsiz.pl/

Lub skontaktuj się z nami telefonicznie:
+48 667 435 779 - Michał Ręczkowicz
+48 693 644 111 - Beata Dencikowska


Zobacz również:

szkolenia Branża IT Developerzy IT Nowe technologie Programowanie Student Studia Uczelnia wydarzenia 36-020 Tyczyn, Polska