To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Prelegenci

PRELEGENCI

ANITA JANECZEK-ROMANOWSKA

Psycholog dziecięcy, współzałożycielka ośrodka Bliskie Miejsce w Warszawie, prowadzi stronę o psychologii i rodzicielstwie Być bliżej (www.bycblizej.pl). Od 12 lat współpracuje z przedszkolami, poradniami i ośrodkami dla rodzin, gdzie udziela wsparciarodzicom i specjalistom. W swojej pracy i codzienności praktykuje podejścia oparte na szacunku i empatii, jest absolwentką Intensywnego Kursu Podstawowego NVC w Akademii NVC oraz licznych szkoleń i warsztatów dotyczących pracy z dziećmi, rodzicami i specjalistami.

Więcej o Anicie http://bliskiemiejsce.pl/anita-janeczek-romanowska...


SYLWIA WŁODARSKA

"Cześć, jestem Sylwia Włodarska i lubię myśleć, że jestem Panią swojego Szczęścia w najbardziej odpowiedzialnym i najważniejszym projekcie - swoim własnym życiu. Pracuje jako mediatorka NVC, coach i trenerka komunikacji zorientowanej na potrzeby. Mam na swoim koncie wystąpienie TEDx. Zorganizowałam konferencję online dla rodziców "Bliżej potrzeb, bliżej szczęścia". Jestem współzałożycielką Fundacji Rozwoju Rodziny RoRo. Współpracuję z Ośrodkiem Wsparcia i Rozwoju Bliskie Miejsce. Jestem główną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl. Lubię czytać i być blisko natury i mojej Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji."


NATALIA FEDAN

Psycholożka i anglistka, mama trójki dzieci, tłumaczka książki Stuarta Shankera "Self-Reg" i pierwsza w Polsce propagatorka podejścia w Polsce z oficjalnym przedstawicielstwem ośrodka twórcy podejścia, the Mehrit Centre. Prowadzi kursy online i warsztaty dla rodziców oraz nauczycieli.


KRYSTIAN HANKE

Tata Alicji i Tośka, od 2002 roku dziennikarz radiowej Trójki, autor codziennego cyklu "Projektu Tata", w którym wspiera aktywne ojcostwo. Pomysłodawca 'Odklejek" czyli prawdopodobnie największego polskiego internetowego archiwum dziecięcych powiedzonek.
JOWITA WOWCZAK

"Nazywam się Jowita Wowczak. Pracuję jako konsultant ds. redukcji stresu, trener i nauczyciel. W swojej pracy warsztatowej uczę jak dbać o siebie. Staram się wskazywać drogę, by osiągnąć spokój, opanowanie, by radzić sobie z niebagatelnymi wyzwaniami i bodźcami. Z własnego doświadczenia wiem, że systematyczna praca pozwala długo utrzymać równowagę oraz wewnętrzny spokój . Redukcja stresu, uważność, techniki relaksacyjne, jak i techniki zarządzania stresem pozwalają patrzeć na świat z innej perspektywy."


ANNA KASPRZYCKA

Trenerka Family-Lab Polska od października 2015 roku. Trenerka grup wsparcia pierwszego stopnia certyfikowana przez Fundację "Sto Pociech". Absolwentka szkolenia Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów. Stworzyła pracownię Rodzina w Relacji w ramach, której prowadzi warsztaty i szkolenia dla rodziców i wychowawców, grupy wsparcia, wyjazdy rozwojowe oraz konsultacje indywidualne.

Jest Prezeską warszawskiego Stowarzyszenia Pozytywnego Działania. Prywatnie zaś mamą 10 letnich trojaczków Marianki, Janeczki i Franka oraz żoną Filipa. Lubi robić coś dla ludzi.
Aktywnie działa w na rzecz lokalnej społeczności, pomaga, wspiera, inspiruje.
Kocha podróże i książki. Najbardziej lubi być z rodziną. Czasem reżyseruje, pisze wiersze i próbuje praktykować jogę. Najlepiej odpoczywa na spacerach z psem.

fot. grubaryba