IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego

19 Kwietnia 2017, 09:00 (środa) - 20 Kwietnia 2017, 20:00 (Czwartek)

Centrum Nauki Kopernik, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego
już niedostępne -

Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego jest sztandarowym projektem Koła Naukowego Prawa Bankowego i wydarzeniem na stałe wpisanym w cykl konferencji organizowanych przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego.Tegoroczna - dziewiąta już edycja Kongresu odbędzie się 19 i 20 kwietnia 2017 roku w Centrum Nauki Kopernik.
Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego tworzy platformę wymiany poglądów pomiędzy światem akademickim i biznesowym.Tematem, który w tym roku połączy regulacje sektora bankowego z regulacjami rynku kapitałowego, będą innowacje finansowe.
W dobie szybkiego rozwoju technologicznego instytucje finansowe muszą stanąc przed wyzwaniem współpracy z podmiotami oferującymi innowacje finansowe (FinTech).Zagadnienia takie jak wykorzystanie technologii rozproszonego rejestru (blockchain), przetwarzania danych w chmurze (cloud computing), a także analizy danych (BIG DATA), czy sposoby efektywnego uwierzytelniania i autoryzacji informacji (biometria, eID) są priorytetem największych podmiotów rynku finansowego. W związku z rozwojem szeregu europejskich regulacji dotyczących szerokorozumianego sektora finansowego (m. in. MIFID II, PSD II, 4- AMLD, eIDAS, MAR, GDPR) organizatorzy projektu zdecydowali się zaprosić wybitnych specjalistów w celu podjęcia dyskusji na temat kierunku proponowanych zmian w krajowym porządku prawnym, a także współpracy sektora bankowego z rynkiem kapitałowym.Kongres to przede wszystkim inwestycja w kapitał intelektualny Polski. Zapraszamy studentów z całego kraju w celu poszerzenia swojej wiedzy z z dziedziny prawa bankowego, nowych technologii i rynków kapitałowych. Kongres to również kilkuset uczestników, kilkudziesięciu prelegentów, kilkanaście wystąpień oraz paneli dyskusyjnych.Zwykle udział w komercyjnych konferencjach o podobnym poziomie merytorycznym wiąże się z dużymi kosztami dla uczestników, co w przypadku studentów często uniemożliwia skorzystanie z takiej oferty i wyklucza możliwość dodatkowego kształcenia.Uczestnictwo w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Bankowego jest całkowicie bezpłatne.


Zapraszamy do uczestnictwa!

Uczestnictwo w Kongresie wiąże się z akceptacją poniższego regulaminu.Zobacz również:

konferencje Bankowość Bankowość internetowa Fintech Giełda Prawo Rynek kapitałowy Student Uczelnia wydarzenia Warszawa