To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  WEJŚCIÓWKA. Jak robić internety.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Peace & Law, przy współpracy z House Szkolna otwiera w nowym roku akademickim cykl bardzo nieformalnych spotkań, na których przemycana będzie wysoce pożądana wiedza z prawa i biznesu serwowana przez Elżbietę Szymanek i zapraszanych gości. A to wszystko za free, ku chwale edukacji i wartościowych kontaktów z ludźmi. Nie będzie trudnych wyrazów, będzie za to duża dawka praktycznej wiedzy przekazanej ludzkim językiem. W wersji offline, na luzie, przy piwie, w pięknej kamienicy, z fajnymi ludźmi.

Tym razem podpowiemy "Jak robić internety." Połączę świat influencerów z doświadczeniem agencyjnym. I oczywiście ja przemycę swoją prawną wiedzę z tematu;)


Dla kogo?

 • dla tych, dla których internet jest źródłem przychodu
 • dla tych, dla których internet jest miejscem budowania marki osobistej lub marki blogowej
 • dla tych, dla których wiedza z powyższego jakkolwiek może się przydać;)

Czego się dowiesz?

 • Insta, fejs, blog, vlog? co w komunikacji z użytkownikami jest na topie, a co już passe
 • co daje blogowanie oprócz followersów
 • dlaczego storytelling jest tak ważny
 • przydatne aplikacje i dlaczego warto mówić do telefonu
 • jak się reklamować w internecie żeby nie przepalać kasy
 • co mówi do Ciebie analytics i jak wyciągać z niego więcej niż robisz to teraz
 • jak robić mailingi/newslettery zgodnie z prawem
 • jak przeprowadzać legalnie konkursy w necie
 • a także o prawach autorskich w sieci

Kto będzie dzielić się z Wami swoim doświadczeniem? 


Maja Musznicka - fotografka, marketingowiec. Doświadczenie zdobywała w poznańskich agencjach marketingowych. Od tego roku dumna właścicielka firmy Shine Studio, gdzie łączy fotografię i marketing. Ma za sobą prelekcje dla kilkuset osób, wystąpienia w telewizji, wywiady i artykuły w prasie oraz w internecie. Jest współtwórczynią bloga Milk & Sun, na którym wraz z Magdą Bałkowską od 2014 r. odwiedzają ludzi pełnych pasji i życia w ich domach i podglądają jak żyją. Dziewczyny w genialny sposób prowadzą Instagram na którym skupiają blisko 9500 fanów, prowadząc tam fascynujące relacje lifestylowe i podróżnicze. Maja zdecydowanie wie, jak robić internety;)
Krzysztof Wroński - specjalista marketingu i analityki internetowej, właścicielem firmy szkoleniowo-konsultingowej Semhouse oraz współwłaściciel agencji marketingu internetowego Marafiki. Swoją wiedzą dzieli się na konferencji branżowych, m.in.: I love Marketing, Kongres Online Marketing, Internet Beta, semKRK. Wykłada na studiach podyplomowych na AGH w Krakowie na kierunku Marketing Internetowy. Autor licznych publikacji w czasopismach branżowych, mi.in.: Magazyn Online Marketing, Marketer plus. Jednym słowem super specjalista z poznańskiej ziemi ;)


Wydarzenie bezpłatne, obowiązuje rejestracja, ilość miejsc ograniczona.


Kilka słów o organizatorce:

Elżbieta Szymanek, prawniczka hipiska, podróżniczka, blogerka, joginka, założycielka firmy Peace & Law wspierającej prawnie ludzi biznesu, sztuki i internetu. Zwolenniczka relacji offline, fanka ludzi. Mocno ubolewa nad brakiem świadomości prawnej Polaków stąd jej silna misja edukacji. Chce zmniejszyć dystans pomiędzy prawem i człowiekiem i odkłamać negatywny wizerunek prawa i prawników. Z uporem maniaka powtarza, że prawo od tego, żeby nam służyć, a gaszenie pożarów jest zdecydowanie bardziej kosztowne niż niedoprowadzenie do nich.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Poznań