Kokedama - sztuka Bonsai.

20 Czerwca 2020, 10:00-11:30 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Miejskie Hale Targowe w Gdyni zapraszają na kreatywny warsztat dekoratorski "Kokedama. Sztuka Bonsai". Spotkanie jest częścią wydarzenia Festiwalu Kwiatów - Flower Lovers.

Czas: 20 czerwca 2020 r., godz. 10:00 - 11:30

Miejsce: Miejskie Hale Targowe w Gdyni / plac przed Halą Łukową

Kokedama to jedna z najmłodszych, bo sięgająca niespełna trzydziestu lat wstecz, dyscyplin bonsai - znacznie też od niej prostsza i mniej czasochłonna. Podczas warsztatów florystycznych uczestnicy dowiedzą się co to jest kokedama, skąd pochodzi i czym się charakteryzuje. Poznają także magiczne właściwości mchu. Każdy uczestnik otrzyma zestaw niezbędnych materiałów, by własnoręcznie stworzyć kwiatową kulę z mchu. Warsztat dekoracyjny to propozycja praktycznej nauki kreatywnych sposobów ozdabiania wnętrz z wykorzystaniem kwiatów, mchu oraz specjalnych mieszanek ziemi. Spotkanie będzie okazją aby w przyjaznej atmosferze porozmawiać o swoich roślinach, wymienić się doświadczeniem oraz spostrzeżeniami.

Na uczestników czekać będą przygotowane zestawy warsztatowe.

Udział bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzenie: Marta Modrzejewska-Ptak z zawodu historyk sztuki, florystka, prowadzi swoje autorskie studio florystyczne Floral design Gdynia, gdzie wraz ze zdolną ekipą tworzy alternatywne dekoracje ślubne, oryginalne bukiety oraz warsztaty artystyczne.

Prosimy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

#kokedama #kulemchu #kwiaty #rośliny #sztukabonsai

Więcej:

Festiwal Kwiatów - Flower Lovers

Miejskie Hale Targowe w Gdyni

źródło obrazu: trendir.com

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Gdynia