Konferencja "Nowe wyzwania dla Służewca"

19 Stycznia 2023, 09:00-13:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet
już niedostępne -

Rozpoczynający się właśnie 2023 rok zapowiada się dla branży nieruchomości jako pełen wyzwań, ale niepozbawiony szans. O tym, jak się na niego przygotować, rozmawiać będziemy podczas konferencji eksperckiej organizowanej przez Stowarzyszenie Lepszy Służewiec, która odbędzie się 19 stycznia 2023 r. o godz. 9.00 w hotelu 4 Points by Sheraton przy ul. Suwak 7B.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy - Michał Olszewski, który w imieniu Prezydenta m.st. Warszawy prowadzi zadania z zakresu architektury, zagospodarowania przestrzennego, polityki związanej z pozyskiwaniem funduszy europejskich, polityki miejskiej oraz polityki metropolitarnej. W trakcie naszego spotkania opowie on o tym, jakie wyzwania stoją przed samorządem w dobie kryzysu energetycznego i uszczuplania jego dochodów, oraz jak władze Warszawy się na nie przygotowują.

Podczas Konferencji odbędzie się również premiera raportu firmy Savills "Służewiec 2023" oraz prezentacja raportu organizacji Mobilne Miasto poświęconego Hubom Mobilności.

Spotkanie będzie znakomitą okazją do podsumowania najważniejszych zmian, jakie zaszły na przestrzeni ostatnich sześciu lat na warszawskim Służewcu, co przedstawią organizatorzy konferencji ze Stowarzyszenia Lepszy Służewiec.

O wspomnianych zmianach, szansach jakie daje możliwość korzystania ze specustawy Lex deweloper oraz trendach i zagrożeniach rynkowych, rozmawiać będą eksperci z branży nieruchomości, przedstawiciele m. st. Warszawy oraz eksperci od cyfrowych innowacji PropTech oraz SmartCity.

Na wydarzenie zapraszają Partnerzy Główni Adgar Poland, Syrena Real Estate oraz PineBridge Investments.

Partnerami medialnymi i instytucjonalnymi wydarzenia są Property Insider, Urban Land Institute Poland, Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych oraz portal Propertynews.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

Agenda dostępna pod adresem: https://ibb.co/y8NwmX8

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału. Do zobaczenia już 19 stycznia!

Zobacz również:

konferencje Inwestowanie w nieruchomości Obrót nieruchomościami Rynek nieruchomości Sprzedaż nieruchomości wydarzenia Warszawa