IV Kongres Św. Ojca Pio

16 Października 2021, 08:30-19:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Jedynie osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach Kongresu św. Ojca Pio, mogą skorzystać z tego biletu Bilet dla uczestników poprzednich edycji Kongresu św. Ojca Pio

Jedynie osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach Kongresu św. Ojca Pio, mogą skorzystać z tego biletu

już niedostępne 24,60 zł -
Bilet jest dostępny dla osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w Kongresie św. Ojca Pio. Bilet dla nowych uczestników Kongresu św. Ojca Pio

Bilet jest dostępny dla osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w Kongresie św. Ojca Pio.

już niedostępne 61,50 zł -


Celem Kongresu jest popularyzacja duchowości Św. Ojca Pio na terenie Archidiecezji i Diecezji Polski północnej. Kongres ma przyczynić się zarówno do integracji osób należących do Grup Modlitwy Ojca Pio (GMOP) jak i osób, które planują utworzyć nowy GMOP na terenie swojej parafii.

"Katolicka nauka społeczna" będzie głównym tematem przewodnim debat podczas IV. edycji Kongresu. Geneza tegorocznego Kongresu związana jest mało upowszechnionym faktem, że działalność św. Stygmatyka, zarówno za jego życia jak i po Jego odejściu do Domu Ojca, przyczyniła się do powstania (w tylko w samym San Giovanni Rotondo) ponad 15 tysięcy miejsc pracy .

Patronat honorowy nad IV Kongresem objął Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda SAC, Metropolita Gdański. Natomiast Partnerem Strategicznym jest Komisja Krajowa NSZZ Solidarność.

Dodatkowe informacje dotyczące programu Kongresu dostępne są TUTAJSerdecznie zachęcamy do uczestnictwa
w IV Kongresie Św. Ojca Pio
wszystkich tych którzy
chcą rozwijać się w wierze
i by być bliżej Pana Boga !Uczestnictwo w Kongresie możliwe jest po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wraz z uiszczeniem opłaty rejestracyjnej, która ma pokryć koszty organizacji Kongresu (min. koszt przerw kawowych i przerwy obiadowej dla uczestników Kongresu).

Zobacz również:

konferencje Duchowość Katolicyzm Kościół Modlitwa Religia Wiara wydarzenia 80-864 Gdańsk